بزرگ کردن سینه با طب سنتی
بزرگ کردن سینه با طب سنتی

آیا با روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی آشنایی دارید؟ همانطور که می‌دانید امروزه یکی از فاکتورهای زیبایی در بانوان، برجستگی اندام‌هایی مانند سینه و باسن است. بسیاری از افراد به دنبال روش‌های تاثیر‌گذار و کم‌هزینه برای خوش فرم کردن و افزایش سایز سینه‌‌های خود هستند و سینه کوچک یکی از مواردی است که بر اعتماد به نفش آن‌ها تأثیر می‌گذارد. جالب است بدانید بزرگ کردن سینه با طب سنتی کاملاً امکان پذیر است و چندین روش وجود دارد که بتوانید بدون جراحی، افزایش سایز سینه با طب سنتی را تجربه کنید. در این مقاله از سوزنیران تمامی روش‌های بزرگ کردن سینه بدون جراحی را برای شما توضیح می‌دهیم.

آنچه در این مطلب خواهید خواند:

روش های بزرگ كردن سینه بدون جراحی

اکنون که تصمیم گرفته‌اید از جراحی برای بزرگ کردن سینه های خود استفاده نکنید، خوب است به خوبی با روش‌های دیگر و مزایا و معایب آن‌ها آشنا شوید تا بهترین روش بزرگ کردن سینه را برای خود انتخاب کنید.

روش های بزرگ كردن سینه بدون جراحی
روش های بزرگ كردن سینه بدون جراحی

۱. بزرگ كردن سينه با طب سنتی

طب سنتی مجموعه‌ای از روش‌های درمانی است که اصول آن بر استفاده از مواد طبیعی برای کاهش درد و ایجاد تغییرات مثبت در بدن است. جالب است بدانید بزرگ کردن پستانها در طب سنتی موضوعی مورد توجه است و از این رو دستور‌های زیادی وجود دارند تا شما بتوانید به کمک طب سنتی، سینه‌های خود را بزرگ کنید. در ادامه چند نمونه از این دستور‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی

همانطور که گفتیم بزرگ کردن سینه با طب سنتی در طولانی مدت امکان پذیر است و به همین جهت در ادامه انواع روش های بزرگ کردن پستانها در طب سنتی را بررسی خواهیم کرد.

استفاده از تخم رازیانه

در تخم گیاه رازیانه مقدار زیادی فلانویید وجود دارد که باعث افزایش استروژن در بدن به صورت طبیعی می‌شود. استروژن یکی از هورمون‌های جنسی زنانه است و هر چه مقدار آن در بدن شما بالاتر باشد، رشد سینه هایتان نیز بیشتر خواهد شد. برای استفاده از رازیانه به منظور بزرگ کردن سینه ها لازم است دم‌نوش این گیاه را تهیه کرده و روزی یک لیوان از آن را میل کنید. برای درست کردن دمنوش رازیانه،‌ یک قاشق چای‌خوری دانه رازیانه نیم‌کوب شده را در یک لیوان آب جوش به مدت ده دقیقه دم کرده و سپس صاف شده آن را نوش جان کنید.

طب سنتی برای بزرگ کردن پستان ها

عصاره‌ای ترکیبی برای بزرگ کردن سینه‌ ها در طب سنتی

طب سنتی هم‌چنین عصاره‌ای ترکیبی را به کسانی که دوست دارند سینه‌هایی بزرگ، سفت و توپر داشته باشند پیشنهاد می‌دهد. این دم‌نوش حاوی گیاهان زیر است:

 • تخم جعفری
 • تخم گشنیز
 • تخم شلغم
 • تخم کرفس
 • تخم شنبلیله
 • تخم کاسنی
 • تخم یونجه
 • تخم گل گاو زبان
 • تخم سیاهدانه

همه این مواد را تهیه و به نسبت مساوی با یک‌دیگر مخلوط کنید. سپس آن‌ها را به خوبی آسیاب کنید تا به صورت پودری یک‌دست درآیند. بعد از آن وزن پودر را اندازه‌گیری کرده و چهار برابر آن عسل اضافه کنید و به خوبی هم‌ بزنید. این عصاره را هر هشت ساعت یک قاشق چای‌خوری میل کنید.

بزرگ کردن سینه‌ ها در طب سنتی

2. طب سوزنی برای بزرگ شدن سینه

در سال‌های اخیر توجه بسیاری از پرشکان روز دنیا به روش‌های سنتی و با اصالت هم‌چون طب سوزنی جلب شده است. طب سوزنی روشی است که قدمتی بیش از ۲۰۰۰ سال دارد و در حال حاضر درمان بیماری‌های مختلف با روش طب سوزنی را شاهد هستیم. البته این روش، تنها یک روش درمانی نیست و بزرگ کردن سینه ها با طب سوزنی از مهم‌ترین کارکردهای این متد درمانی است.

جالب است بدانید طب سوزنی می‌تواند به جای روش‌های تهاجمی زیبایی مثل عمل‌های لاغری نیز کاربرد داشته باشد. بنابراین اگر دوست دارید پهلو و شکم خود را لاغر کنید این نوشته را از دست ندهید: طب سوزنی برای لاغری

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی سرچشمه گرفته از طب شرقی است که منشاء هر بیماری یا عارضه را عدم تعادل جریان انرژی (چی) در بدن می‌داند. در این روش درمانی با استفاده از سوزن‌های نازک در نقاط طب سوزنی، می‌توان جریان انرژی بدن را متعادل و انواع بیماری‌ها را درمان کرد.

طب سوزنی چیست؟

از نظر طب شرقی عدم کارکرد صحیح کلیه، طحال و کبد دلیل اصلی نرمال نبودن سایز پستان‌ها است. بنابراین عدم وجود تعادل در جریان انرژی این ۳ ارگان بدن باعث بزرگ شدن بیش از اندازه سینه‌ها خواهد شد. با انجام طب سوزنی، عملکرد این ارگان‌ها تصحیح شده و در نهایت شما به نتیجه دلخواه درخصوص سایز سینه خود خواهید رسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص طب سوزنی و پیشینه آن، می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید: طب سوزنی چیست؟

امبدینگ سینه چیست؟

امبدینگ یا کاشت نخ یکی دیگر از درمان‌های شرقی اقتباس شده از طب سوزنی است. در این روش به‌جای استفاده از سوزن‌های طب سوزنی، از نخ‌هایی با قابلیت جذب (عمدتاً از جنس نخ بخیه) برای درمان بیماری‌ها استفاده می‌شود. کاشت نخ برای افرادی که محدودیت زمانی برای مراجعه به مطب برای انجام طب سوزنی دارند بهتر است زیرا تاثیر امبدینگ تا ۲ الی ۳ ماه باقی می‌ماند. کاشت نخ در زمینه زیبایی نیز کاربردهای گسترده ای دارد که میتوانید برای مثال، مقاله لیفت و فرم دهی سینه با امبدینگ را مطالعه کنید.

مزایای افزایش سایز سینه با طب سوزنی

این روش در مقایسه با عمل‌های جراحی، قیمت مناسبی دارد و یک روش غیر تهاجمی است درنتیجه هیچ‌گونه عوارضی را برای شما به دنبال نخواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با عوارض این روش درمانی، می‌توانید مقاله عوارض طب سوزنی را مطالعه کنید.

به طور خلاصه مزایای طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه ها عبارت‌اند از:

 • لیفت سینه ها و کمک به خوش‌فرم شدن و سفت شدن آن‌ها
 • افزایش شکاف بین سینه و زیبایی آن‌
 • متعادل کردن هورمون‌های زنانه به خصوص بعد از بارداری و شیردهی
 • درمان مشکلات سینه از جمله نامتقارن و شل بودن
مزایای افزایش سایز سینه با طب سوزنی
مزایای افزایش سایز سینه با طب سوزنی

هزینه طب سوزنی برای بزرگ كردن سینه

در مقایسه با روش‌های تهاجمی مانند جراحی، بزرگ کردن سینه با طب سوزنی مقرون به صرفه‌تر بوده و بازدهی بالاتری دارد. طب سوزنی باعث گرد و توپر شدن بالای سینه‌ها و بطور کلی افزایش ۳۰ درصدی سایز آن‌ها خواهد شد. تخمین هزینه بزرگ کردن سینه با طب سوزنی به عوامل زیادی از جمله تعداد جلسات طب سوزنی لازم برای به نتیجه رسیدن شما دارد. برای اطلاع از هزینه طب سوزنی می‌توانید با شماره‌های مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران در تماس باشید.

عوارض جراحی برای افزایش سایز سینه

شاید شما هم از خود بپرسید با وجود پیشرفت علم و به‌وجود آمدن سبک‌های جراحی پیشرفته، چرا باید به سراغ روش‌های دیگر برای بزرگ کردن سینه بروید؟ خوب است بدانید که روش‌های جراحی برای بزرگ کردن سینه همگی دارای عوارضی هستند که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیاندازند یا هزینه بالایی برایتان داشته باشند. در ادامه برخی از عوارض جراحی سینه را برای شما نام می‌بریم:

 • ایجاد عفونت در بسیاری از زنان
 • درد زیاد و دوره نقاهت طولانی
 • احساس تورم و درد در روش‌های کاشت پروتز
 • به‌جا ماندن آثار بخیه و زخم اطراف سینه‌ها
 • تجمع چربی‌ها در روش تزریق ژل برای بزرگ کردن سینه و بالا رفتن احتمال سرطان سینه

عوارض جراحی برای بزرگ کردن سینه

همان‌طور که می‌بینیم تفاوتی ندارد که جراحی برای بزرگ کردن سینه از روش کاشت پروتز باشد یا روش تزریق چربی، در دو حالت عوارض جراحی سینه بسیار زیاد هستند و شما را تا مدت زیادی با خود درگیر می‌کنند. به همین خاطر بسیاری از خانم‌ها به سراغ استفاده از روش‌های بزرگ کردن سینه در طب سنتی یا به‌ٓطور کلی روش‌های غیر تهاجمی می‌روند.

۳. افزایش سایز پستانها با خوردن دارو

بعضی از افراد تصمیم می‌گیرند به‌صورت خودسر و بدون دستور پزشک از دارو‌های هورمونی برای بزرگ کردن سینه‌ های خود استفاده کنند. آن‌ها به سراغ استفاده از قرص‌های دارای استروژن می‌روند. اما باید به یاد داشت این روش بزرگ کردن سینه با دارو می‌تواند باعث بروز عوارض زیر شود:

 • دل‌درد
 • چاقی مفرط بدنی
 • کیست‌ تخمدان
 • تهوع
 • سرگیجه
 • و…

بنابراین استفاده از قرص برای بزرگ کردن سینه، روش مناسبی به‌ نظر نمی‌رسد و بهتر است از آن دوری کنید.

۴. ورزش برای بزرگ کردن سینه ها

یکی از روش‌های دیگر بزرگ کردن سینه بدون نیاز به جراحی، انجام ورزش‌هایی است که به رشد سینه‌ها کمک می‌کنند. در ادامه تعدادی از ورزش های مناسب برای بزرگ شدن سینه را به شما معرفی می‌کنیم:

یوگا و پیلاتس

در این دو روش تمرکز بر میزان قدرت عضلات سرتاسر بدن است. با انجام تمرینات یوگا و پیلاتس که برای عضلات زیر سینه طراحی شده‌اند، می‌توانید به بزرگ شدن سینه های خود کمک کنید.

حرکت شنا

در عمل شنا یا push up باید روی زمین به شکم خود دراز بکشید و بعد به کمک دست‌های خود بدنتان را بالا بکشید. در این حرکت به عضلات سینه‌ای فشار می‌آید و به همین خاطر شنا زدن می‌تواند به تغییر سایز سینه ها کمک کند.

ورزش برای بزرگ کردن سینه

تمرین فشار دادن کف دست

در این روش به صورت کاملاً صاف بایستید و شانه‌های خود را صاف نگه دارید. کف دست‌های خود را به‌هم بچسابیند و آن‌ها را مقابل سینه خود قرار دهید. سپس سعی کنید به صورت ده بار متوالی کف دست‌ها را به‌هم دیگر فشار دهید.

پرس سینه

یکی از تمرینات معروف بدنسازی که می‌تواند در بزرگ کردن سینه‌ ها به کمک شما بیاید، تمرین پرس سینه است. برای انجام این تمرین روی زمین بخوابید و وزنه‌هایی نسبتاً سبک را در دست بگیرید و آن‌ها را به آرامی بالا ببرید. در این حالت دست‌ها باید به طور کامل بالای شانه‌های شما قرار بگیرد. برای چند ثانیه در این حالت صبر کنید و سپس دست‌ها را به‌آرامی پایین بیاورید.

5. بادکش برای فرم دهی سینه

بادکش یکی از روش‌هایی است که از زمان‌های قدیم برای تغییر سایز سینه و بزرگ کردن آن‌ها استفاده می‌شود. در این روش توسط دستگاه‌هایی خاص، روی سینه ها ایجاد خلاء می‌شود و آن‌ها به بیرون کشیده می‌شوند. در نظر داشته باشید بادکش کردن سینه بهتر است بعد از ماساژ و توسط افراد متخصص انجام شود تا به فرم سینه ها آسیب نزده و باعث افتادگی و شل شدن آن‌ها نشود.

بادکش برای فرم دهی سینه
بادکش برای فرم دهی سینه

6. افزایش سایز سینه با تزریق چربی

بعضی از افراد به جای جراحی برای بزرگ کردن سینه‌ها، به سراغ روش تزریق چربی می‌روند. در این روش چربی‌هایی از نقاط بدن فرد (مخصوصاً‌ ران‌ها) گرفته می‌شود و به سینه‌های او تزریق می‌شود. اما توصیه می‌کنیم از این روش برای بزرگ کردن سینه های خود استفاده نکنید؛ چراکه بعد از مدتی این چربی‌های تزریق شده باعث رسوب کلسیم می‌شود و احتمال ابتلاء به سرطان سینه را بسیار بالاتر می‌برد.

تزریق چربی برای بزرگ شدن سینه ها

7. تزریق ژل به سینه برای افزایش سایز

یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن سینه بدون جراحی، تزریق ژل است. این ژل دارای ترکیباتی از هیالورونیک اسید است و بعد از مدت ۶ ماه تا ۲ سال خاصیت خود را به طور کامل از دست می‌دهد. به علاوه تزریق ژل به عنوان یک ماده شیمیایی ممکن است باعث ایجاد عفونت در بدن شود و سیستم ایمنی را به طور کامل درگیر کند.

8. استفاده از کرم های تقویت کننده سینه

یکی از راه‌ های بزرگ کردن سینه بدون جراحی استفاده از کرم‌هایی است که به‌صورت شیمیایی تولید می‌شوند و دارای حجم زیادی از استروژن و پروژسترون هستند. می‌توانید این کرم‌ها را از دارو‌خانه تهیه کنید و به‌‌صورت منظم سینه‌هایتان را با آن‌ها ماساژ دهید.
در نظر داشته باشید که استفاده از کرم‌ برای بزرگ کردن سینه ممکن است برای افراد دارای پوست حساس، عوارضی مثل جوش و التهاب ایجاد کند.

9. استفاده از رژیم غذایی تقویت سینه

بعضی از خوراکی‌ و غذاها دارای حجم بیشتری از استروژن هستند و می‌توانند به بزرگ کردن سینه بدون جراحی کمک کنند. پس اگر می‌خواهید سینه‌هایی توپر داشته باشید خوردن روزانه این مواد را دست کم نگیرید:

 • آووکادو
 • دانه کتان
 • جوانه یونجه
 • آب پنیر
 • تخمه آفتاب‌گردان
 • جعفری
 • سویا
 • آجیل و مغزیجات
 • غذاهای دریایی

10. نکاتی در جهت بزرگ كردن سینه بدون عمل جراحی:

 • به سراغ روش‌هایی غیر از جراحی و تزریق چربی یا ژل بروید که خطرات و عوارض جانبی ندارند.
 • سعی کنید در تغذیه خود از مواردی استفاده کنید که باعث ایجاد طبیعی استروژن در بدن می‌شوند.
 • از ورزش‌های مناسب برای بزرگ شدن سینه غافل نشوید و به طور منظم این حرکات را انجام دهید.
 • ماساژ‌ حرفه‌ای سینه‌ها را یاد بگیرید و به طور منظم آن را انجام دهید.
 • به سراغ روش طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه‌ها بروید که علاوه بر نداشتن عوارض به زیبایی سینه‌ها و تعدیل هورمون‌ها در بدن شما کمک می‌کند.

چنانچه سینه‌های بزرگی دارید و می‌خواهید در فرم آن‌ها تغییری ایجاد کنید، توصیه می‌کنیم مقاله کوچک کردن سینه با طب سوزنی را در سایت ما مطالعه کنید.

جمع بندی: طب سوزنی، بهترین روش بزرگ كردن سينه بدون جراحی!

در این مطلب سعی به بررسی انواع روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی و پزشکی داشتیم و گفتیم که این روش کارایی بالایی در افزایش سایز سینه دارد و در همین حین عوارض آن بسیار کم هستند. همانطور که گفتیم بزرگ کردن سینه با طب سوزنی و امبدینگ یک روش کاملاً طبیعی برای تغییر سایز سینه است که درصورت انجام آن تحت نظر پزشک متخصص طب سوزنی، به مرور زمان نتایج بسیار خوبی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

پیشنهاد ما به شما انجام خدمات امبدینگ و طب سوزنی جهت افزایش یا کاهش سایز پستان تحت نظارت دکتر جعفر محقق بهترین پزشک طب سوزنی در تهران است. برای دریافت وقت مشاوره یا نوبت معاینه حضوری با شماره‌های مرکز طب سوزنی سوزنیران در تماس باشید. هم‌چنین شما می‌توانید از خدمات لیزر موهای زائد این مرکز که به وسیله بهترین دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شوند، استفاده کنید.

سوالات متداول:

 • بزرگ کردن سینه با طب سوزنی برای چه کسانی بهتر است؟

از آن‌جایی که طب سوزنی روشی بدون خونریزی و عوارض جانبی است، تمام زنانی که می‌خواهند سینه‌هایی بزرگ داشته باشند می‌توانند از این روش استفاده کنند.

 • بزرگ کردن سینه با طب سنتی چقدر طول میکشد؟

برای بزرگ کردن سینه با طب سنتی روش‌های گوناگونی مثل بادکش درمانی، طب سوزنی و امبدینگ و خوردن گیاهان دارویی وجود دارد. هر کدام از این روش‌ها برای نتیجه دهی، مدت زمان مخصوص به خود را دارند.

بزرگ کردن سینه با طب سنتی و سوزنی: 10 روش افزايش سايز سينه بدون جراحی!

دکتر محقق

10 دیدگاه برای “بزرگ کردن سینه با طب سنتی و سوزنی: 10 روش افزايش سايز سينه بدون جراحی!

 • ساحل says:

  من اصفهان هستم ایا مرکزی برای بزرگ کردن سینه در اصفهان میشناسید که بهم معرفی کنید؟

  Reply
  • سوزنیران says:

   درود. خیر متاسفانه مرکز خاصی رو برای بزرگ کردن سینه در اصفهان نمیشناسیم.

   Reply
 • سلام. اگه سایز سینه رو با کاشت نخ افزایش بدیم جاش مثل جراحی میمونه؟

  Reply
  • سوزنیران says:

   درود. خیر با انجام کاشت نخ برای فرم دهی و افزایش سایز سینه، جای هیچ چیزی روی بدن شما نخواهد ماند.

   Reply
 • سلان ایا این روش بزرگ کردن سینه با طب سوزنی و امبدینگ تضمینی هست؟؟
  برگشت نداره؟ من اگه برای افزایش سایز سینم با کاشت نخ اقدام کردم امکان جواب نگرفتنم چقدره؟

  Reply
  • سوزنیران says:

   درود. افزایش سایز سینه با طب سوزنی یا امبدینگ رو وقتی انجام بدین بعد از یک دوره تغییر 1-3 سایزی رو شاهد خواهید بود. البته قبل از انجام و شروع دوره، باید معاینه شید توسط پزشک که بهترین روش رو برای شما انتخاب کنن و نتیجه مطلوب بگیرید.

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *