کاهش وزن و لاغری با طب سوزنی

چاقی و داشتن اضافه وزن فقط مربوط به زیبایی نیست. بلکه ریشه‌ی بسیاری از بیماری‌ها اضافه وزن است. بیماری‌هایی مانند مشکلات گوارشی و کبدی، بعضی از بیماری‌های زنان و… به خاطر چاقی اتفاق می‌افتند. روش‌های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد. یکی از این روش‌ها لاغری طب سوزنی است. طب سوزنی برای درمان چاقی از چند روش استفاده می‌کند. در این مقاله درباره تاثیر طب سوزنی بر کاهش وزن و درمان چاقی با استفاده از طب سوزنی صحبت خواهیم کرد.

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی از انواع طب شرقی است که بیش از 2500 سال مورد استفاده قرار گرفته است. این طب سرچشمه تمام بیماری ها در بدن را اختلال در حرکت انرژی (چی) در گذرگاه ها میداند. با تحریک نقاط حساس موجود در بدن توسط سوزن های طب سوزنی، حرکت انرژی در بدن به حالت عادی بازگشته و بیمار رفته رفته بهبود می یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طب سوزنی، میتوانید مقاله طب سوزنی چیست را مطالعه کنید.

لاغری با طب سوزنی

مشخص شده که طب سوزنی از بسیاری از اقدامات سنتی کاهش وزن موثرتر است. طب سوزنی برای کاهش وزن به نقاط خاص بدن فشار وارد می‌کند. به این ترتیب در بدن گرما و رطوبت اضافی دفع می‌شود و در نتیجه به گردش خون در بدن بهبود پیدا می‌کند. نقاط سوزنی برای کاهش وزن در بدن وجود دارد که در صورت بهره برداری صحیح می‌توان روند هضم و جریان خون را بهبود بخشید. طب سوزنی شامل استفاده از سوزن برای تحریک مناطق خاصی از بدن و کاهش وزن است. البته در همین حوزه میتوان برای لاغری و کاهش وزن از امبدنیگ نیز استفاده کرد. در صورتی که نمی‌دانید امبدینگ چیست و چگونه باعث لاغری می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم مقاله کاهش وزن با امبدینگ را مطالعه کنید.

عوارض لاغری با جراحی

لاغری و کاهش وزن با جراحی یک روش تهاجمی است که عوارضی از جمله موارد زیر را در بر دارد:

 • واکنش های بیمار نسبت به بیهوشی
 • عفونت
 • بازگشت وزن پس از مدتی
 • افتادگی پوست
 • در مواردی حتی مرگ بیمار

به همین جهت، توصیه ما استفاده از روش های طبیعی برای لاغری است. از بهترین این روش ها میتوان به لاغری با طب سوزنی اشاره کرد. شما میتوانید برای انجام طب سوزنی جهت کاهش وزن و لاغری خود، به کلینیک سوزنیران تحت نظارت بهترین پزشک طب سوزنی تهران، دکتر سید جعفر محقق مراجعه فرمایید.

فواید طب سوزنی برای کاهش وزن نسبت به بقیه روش‌ ها

آیا می‌دانید یک چهارم کل آمریکایی‌ها دارای اضافه وزن هستند؟ آمریکایی‌ها هر ساله بیش از 33 میلیارد دلار صرف برنامه‌های کاهش وزن می‌کنند. متأسفانه 95 درصد آن‌ها در تلاش برای کاهش وزن شکست می‌خورند. خوشبختانه طب سوزنی می‌تواند برای کاهش وزن موثر باشد.

فواید طب سوزنی برای کاهش وزن
کاهش وزن با استفاده از طب سوزنی یک روش کاملا طبیعی است و نیازی به مصرف دارو نیست.

طب سوزنی شامل قرار دادن سوزن‌های بسیار ظریف و استریل در نقاط خاص بدن یا “مسیرهای انرژی” است. سوزن‌های وارد شده برای تحریک ترشح اندورفین، هورمون‌های طبیعی خوب بدن عمل می‌کنند. این عمل یک اثر آرام بخش ایجاد می‌کند که نیاز به غذای بیش از حد ناشی از افزایش استرس، ناامیدی یا اضطراب را خنثی می‌کند. از این لحاظ، طب سوزنی می‌تواند افراد دارای اضافه وزن را آرام کرده و به آن‌ها کمک کند تا بدون استفاده از داروها، وزن کم کنند.

روش‌های کاهش وزن با طب سوزنی

از نظر طب سنتی چینی، افزایش وزن ناشی از عدم تعادل بدن است. طبق تعالیم باستانی ، این عدم تعادل می‌تواند ناشی از سوء عملکرد کبد، طحال، کلیه، غده تیروئید یا سیستم غدد درون ریز باشد. برای درمان چاقی با استفاده از طب سوزنی چند روش وجود دارد. کاهش اشتها، افزایش متابولیسم بدن، استفاده از دستگاه های لاغری، رژیم و ورزش چند نمونه از این روش‌ها است. بسته به شرایط فرد گاهی به صورت همزمان و گاهی به صورت تکی از این روش‌ها استفاده می‌شود. در ادامه این روش‌ها را به شما شرح می‌دهیم.

 • کاهش اشتها به وسیله طب سوزنی: یک روش در درمان چاقی کاهش و کنترل اشتها به وسیله طب سوزنی است. این روش به دو صورت انجام می شود. در روش اول به وسیله‌ی سوزن‌های طب سوزنی به نقاط خاصی از بدن فشار وارد می‌شود. سپس با ترشح مواد و هورمون‌های خاصی باعث احساس سیری و کاهش اشتها در فرد می شود.

در روش دیگر از دانه های سید و یا پرس نیدن که سوزن‌های بسیار نازکی هستند استفاده می‌شود. همچنین برای افرادی که نمی‌توانند به طور مرتب به مطب مراجعه داشته باشند، از ایمپلنت‌های دائمی و نیمه دائمی مانند ASP برای کاهش اشتها استفاده می شود .

 • تسریع سوخت و ساز بدن با طب سوزنی: در این روش طب سوزنی باعث افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن می‌شود. در نتیجه سوخت و ساز بدن باعث کاهش چربی و لاغری می‌شود. در این روش اکسیژن رسانی به سلول افزایش پیدا می‌کند. هنگامی که سلول‌ها اکسیژن بیش‌تری دریافت کنند فرایند سوخت و ساز چربی نیز بیش‌تر می‌شود.
 • کاهش استرس: احتمالاً شما هم شنیده‌اید که یکی از دلایل چاقی استرس است. طب سوزنی باعث کاهش استرس شده و فعالیت چربی سوزی را افزایش می‌دهد. به این ترتیب فرایند لاغری با طب سوزنی صورت می‌گیرد. این روش با تحریک نقاط خاصی از بدن باعث افزایش دفع و کاهش جذب مواد غذایی در بدن بیمار می‌شود.
 • طب سوزنی گوش برای کاهش وزن: گوش منطقه دیگری است که پزشکان طب سوزنی برای کاهش وزن هدف قرار می‌دهند. اعتقاد بر این است که با دستکاری نقاط روی گوش، اشتهای مصرف غذا قابل کنترل است.

فشار بر نقاط خاص بدن برای کاهش وزن در طب سوزنی

درمان چاقی با طب سوزنی
نقاط طب سوزنی برای کاهش وزن

برای گرفتن بهترین نتیجه از طب سوزنی، باید نقاط مناسب طب سوزنی را برای اعمال فشار بدانید. به عنوان مثال، طبق گفته محققان، نقطه 36 معده می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. این نکته دقیقاً زیر زانو قرار دارد و فشار آوردن به این نقطه با کمک سوزن‌های طب سوزنی باعث می‌شود اشتیاق شما به خوردن غذا کاهش یابد و وزن شما کاهش یابد. طبق اعتقاد طب سوزنی چین باستان، این نقاط در امتداد 12 نصف النهار انرژی قرار دارند. در ادامه چند نمونه از این نقاط را به شما معرفی می‌کنیم.

نقطه 36 معده برای درمان چاقی با طب سوزنی

نقاط خاصی در امتداد نصف النهار معده وجود دارد که به عنوان ثابت کننده هضم غذا و کمک به کاهش وزن شناخته شده است. نقطه 36 معده در خارج استخوان ران و زیر کشکک قرار دارد. اعمال فشار بر این نقاط با آزاد شدن اسید کلریدریک، توانایی بدن را برای دریافت تغذیه بهبود می‌بخشد. بنابراین، شما احساس سیری بیشتری خواهید کرد و به دنبال غذای بیشتری نخواهید بود.

نقطه 6 طحال برای لاغری با طب سوزنی

طحال 6 در منطقه‌ای قرار دارد که نصف‌النهارهای طحال، کبد و کلیه یکدیگر را رهگیری می‌کنند. نقطه طحال 6 در بالای استخوان مچ پا قرار دارد. نصف النهار طحال مایعات موجود در بدن را متعادل می‌کند. بنابراین، اگر احساس خستگی می‌کنید یا باید تعادل مناسب آب را روی بدن خود تقویت کنید، اعمال فشار بر روی این نقطه می‌تواند به شما کمک کند.

کاهش وزن در قسمت های خاص بدن

در طب سوزنی علاوه بر لاغری کل بدن، می توان کاهش وزن را در قسمت های خاصی از بدن و به صورت موضعی نیز انجام داد. مثلا درمان چاقی موضعی در نقاط خاصی مانند شکم، پهلو، بازوها، ران‌ها، ساق پا، سینه، باسن و… با کمک طب سوزنی یا امبدینگ انجام می‌شود. همچنین در بدن افرادی که دوره‌ی طولانی از اضافه وزن آن‌ها گذشته، چربی‌ها به صورت متراکم شده و به اصطلاح به سلولیت تبدیل شده‌اند. از آن جایی که این سلولیت‌ها به صورت کمپرس و فشرده در بدن قرار دارند، شکسته شدن، اکسید شدن و تجزیه‌ی آن‌ها نسبت به بقیه‌ی درمان چاقی‌ها طولانی‌تر خواهد بود. تقریبا با قطعیت می‌توان گفت لاغری موضعی با استفاده از طب سوزنی از هر روش دیگری بهتر انجام می‌شود.

کاهش وزن با طب سوزنی در زنان باردار

در بعضی از بیماران به دنبال کاهش وزن و یا در خانم‌ها بعد از زایمان افتادگی اندام‌ها مشاهده می‌شود. طب سوزنی و امبدینگ می‌تواند در این افراد علاوه بر درمان چاقی، افتادگی اندام‌ها را نیز درمان کند. البته در مورد خانم‌هایی که بعد از سزارین دچار افتادگی اندام شده‌اند، کاهش وزن با طب سوزنی یا امبدینگ 10 تا 15 درصد نسبت به بقیه کمتر خواهد بود اما عمده‌ی مشکل افتادگی اندام در آن‌ها قابل درمان است .

همچنین یکی از شایع ترین‌مواردی که بعد از افزایش و کاهش وزن در افراد دیده می شود، ایجاد ترک‌های پوستی در قسمت‌های مختلف بدن است. با کمک طب سوزنی می‌توان این ترک‌های پوستی یا استریاهای سفید رنگ را کم رنگ‌تر و استریاهای بنفش رنگ را به طور کلی از بین برد. همچنین از درمارولر یا درماپن برای درمان این ترک‌ها استفاده می‌شود .

البته لاغری با کمک طب سوزنی و امبدینگ در بعضی افراد تاثیر کمتری نسبت به بقیه دارد. مثلا بیماری که دارای هایپوتیروئید یا تیروئید کم کار است و به واسطه‌ی آن متابولیسم بدن پایین بوده و چاقی اتفاق می‌افتد. یا خانم‌هایی که در دوران قبل از یائسگی به سر می‌برند که معمولا دوره‌ای نزدیک به 2 سال طول خواهد کشید. در این دوره به دلیل نوسانات شدید هورمونی چاقی اتفاق می افتد‌. همچنین افرادی که به واسطه‌ی بیماری خود از داروهایی نظیر داروهای فشار خون و یا کورتون‌ها استفاده می‌کنند و به خاطر بلوکه شدن بدن نسبت به کاهش وزن درمان چاقی برای آن‌ها جوابگو نخواهد بود .

طب سوزنی در کنار رژیم غذایی و ورزش

برای تاثیر بیشتر طب سوزنی برای درمان چاقی، می‌توان از رژیم غذایی‌، زیر نظر پزشک تغذیه نیز استفاده کرد. البته طب سوزنی به تنهایی باعث کاهش وزن خواهد شد. اما اگر در کنار آن از ورزش و رژیم غذایی استفاده کنید مطمئنا این کاهش وزن سریع‌تر و بیش‌تر اتفاق خواهد افتاد .توصیه ما به همه‌ی بیماران بعد از کاهش وزن و افزایش پیدا نکردن دوباره‌ی وزن آن‌ها، داشتن یک سبک زندگی سالم و کنترل ورودی و خروجی کالری به بدنشان است. در غیر این صورت نه تنها طب سوزنی و امبدینگ بلکه تمامی روش‌های لاغری من جمله جراحی نیز برگشت‌پذیر است. شما می‌توانید با مشاوره‌ی رایگان دکتر محقق، یک رژیم مناسب از مطب سوزنیران تهیه کنید تا لاغری و با طب سنتی چینی به بهترین شکل انجام شود.

لاغری با طب سوزنی چقدر زمان می برد؟

برای درمان چاقی با طب سوزنی معمولا بین 12 تا 15 جلسه مورد نیاز است. بعد از این مدت ممکن است بیمار نیاز به جلسات بعدی نداشته باشد و یا نیاز باشد بعد از گذشت 2 هفته و یا یک ماه برای درمان مجدد مراجعه کند. اما درمان چاقی به وسیله ی امبدینگ به طور ماهیانه تکرار شده و تا زمانی که باعث کاهش وزن و سایز بیمار می شود ادامه پیدا خواهد کرد.

زمان لاغری با طب سوزنی
درمان چاقی با طب سوزنی از بقیه روش ها نسبتاً زودتر انجام می‌شود.

تاثیر یک دوره طب سوزنی یا امبدینگ برای درمان چاقی برای افراد مختلف متفاوت است که معمولا 4 الی 8 سانت سایز و بین 2 تا 4 کیلو وزن کم می‌شود. این اعداد برای افرادی است که در کنار طب سوزنی از رژیم و ورزش استفاده نکرده باشند. در صورتی که طب سوزنی با ورزش و رژیم مناسب همراه باشد، تاثیرات بسیار بهتری خواهد داشت . همچنین بیمار می تواند بنا به تشخیص و صلاح دید پزشک در کنار طب سوزنی از روش‌های دیگر لاغری مانند دستگاه فارادیک، کویتیشن، دستگاه لیزر طب سوزنی، روش مزوتراپی نیز استفاده کرد.

عوارض جانبی احتمالی طب سوزنی

حتما به این نکته توجه کنید که طب سوزنی حتما باید توسط متخصص و پزشک مجاز انجام شود. گاهی ممکن است عوارضی مانند درد، کبودی، خونریزی، عفونت و یا آسیب به وجود آید. در انجام عمل طب سوزنی حتما باید از سوزن‌های استریل شده و یک بار مصرف استفاده شود. همچنین در صورتی که باردار هستید قبل از طب سوزنی حتما باید با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

هزینه طب سوزنی برای کاهش وزن و درمان چاقی

البته این مورد را نمی‌توان به طور دقیق اعلام کرد. قیمت و هزینه طب سوزنی برای لاغری به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال تعداد جلسات، تعداد سوزن‌ها و یا جنس سوزن استفاده شده در طب سوزنی روی قیمت آن تاثیرگذار هستند. همچنین هزینه کاهش وزن با امبدینگ نیز به عوامل زیادی مانند جنس نخ و زمان جلسه درمانی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در اینباره پیشنهاد می‌کنیم مقاله هزینه طب سوزنی و مقاله قیمت امبدینگ را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید با تماس با مطب سوزنیران از قیمت‌ها مطلع شوید.

در این مقاله سعی کردیم درباره طب سوزنی و روش‌های کاهش وزن با طب سوزنی صحبت کنیم. روش‌های لاغری با طب سوزنی را توضیح دادیم و گفتیم که چگونه طب سوزنی باعث کاهش وزن خواهد شد؟ پیشنهاد ما به شما این است که در کنار طب سوزنی از رژیم غذایی و ورزش نیز استفاده کنید. امیدواریم که این مقاله باب میل شما بوده باشد. نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

درمان ویار بارداری

40 دیدگاه

  1. قطعی و دائمی بودن درمان چاقی با طب سوزنی برای هر شخصی ممکن است متفاوت باشد، پزشک متخصص طب سوزنی باید در این مورد اظهار نظر نماید.
   شما میتوانید برای مشاوره رایگان با شماره های مطب در تماس باشید

 1. یه دکتری میگفت با طب سوزنی در ماه 5 کیلو کم میکنی. راست میگه ؟ آیا واقعا طب سوزنی اینقدر در لاغری موثره؟

  1. بله از طب سوزنی میتوان برای لاغری استفاده کرد. همچنین می توان به صورت موضعی برای نواحی شکم بازو ران و چربی های پشت طب سوزنی انجام داد و همزمان نیز کار درمان هم انجام شود. به عنوان مثال اگر شخصی یبوست و یا اختلال هورمونی داشته باشد همزمان در دوره‌ای که برای لاغری طب سوزنی انجام میدهد روی این مشکلات نیز کار می شود.

 2. بعد از حدودا چند جلسه تفاوت رو میشه احساس کرد؟
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام ، خوشحاللیم که این مقالات برای شما مفید بوده است. بعد از جلسه چهارم یا پنجم تفاوت کاملا احساس میشه و شما اون رو حس میکنید ؛ البته این مورد در افراد مختلف متفاوت هست.

 3. ممنون از مقاله خوبتون. ببخشید طب سوزنی برای درمان چاقی مفرط هم فایده داره؟ من داداشم چاقی خیلی شدید داره و به خاطر وزن زیادش نمیتونه ورزش کنه، به زانوهاش فشار وارد میشه. میخواستم ببینم طب سوزنی و رژیم غذایی وزنشو کم میکنه؟

  1. با مشاوره پزشک میتونید طب سوزنی رو برای ایشون انجام دهید. طب سوزنی و امبدینگ برای لاغری موضعی هم انجام میشه.

 4. مرسی بابت توضیحات خوبتون.
  من پیش دکتر محقق‌ از طب سوزنی برای لاغری استفاده کردم و در عرض ۲ جلسه پنج سایز کم کردم

 5. سلام. ممنون برای مطلب خوبتون.
  با طب سوزنی میشه فقط یه قسمت خاص رو لاغر کرد؟ یعنی مثلا فقط چربی دور شکم رو آب کنیم.

 6. امکان داره بعد از تموم شدن دوره طب سوزنی دوباره چاقی برگرده؟

  1. نه تنها در طب سوزنی، بلکه در جراحی های لاغری هم هیچ تضمینی برای برنگشتن چاقی وجود ندارد. پس از انجام امبدینگ یا طب سوزنی، شما باید یک سری مراقبت ها و ملاحظات را برای پیش گیری از بازگشت چاقی انجام دهید. بدون این ملاحظات، هیچ روشی تاثیرگذاری مادام العمر نخواهد داشت.

 7. سلام ممنون از مقاله خوبتون. من یک دختر ۲۳ ساله هستم و به علت مشکلات افسردگی که داشتم برای حل مشکل دارو مصرف میکردم. مصرف این داروها باعث شد که وزنم خیلی بالا بره و چاق بشم، از طرفی تحرک کافی هم نداشتم و همین باعث شد که وزنم بیش از پیش زیادتر بشه. یکی از دوستانم شما را معرفی کرد و گفت میشه که با استفاده از طب سوزنی وزن رو کم کرد و لاغر شد. با توجه به توضیحاتی که خدمتتون ارائه بدم میخواستم ببینم آیا لاغری با طب سوزنی برای من هم جواب میده؟

  1. مصرف داروهای افسردگی باعث کاهش سوخت و ساز بدن و افزایش اشتها میشود. با انجام امبدینگ و کاشت نخ علاوه بر بالا رفتن سوخت و ساز بدن و کاهش وزن، بر روی نقاط حساسی جهت درمان افسردگی نیز کار میشود. با این کار علاوه بر درمان چاقی، افسردگی شما نیز بهبود میابد. در یک دوره 1ماهه انجام امبدینگ، بدون رژیم و ورزش و مصرف دارو 3 تا 5 کیلو کاهش وزن و 4 تا 8 سانتی متر تغییر سایز را خواهید داشت.

  1. درود. لاغری با طب سوزنی تا زمانی که خودتون رعایت کنید ماندگار خواهد بود. البته با انجام طب سوزنی برای لاغری کاهش اشتها خواهید داشت که تاثیر دارد در ماندگاری آن.

  1. درود. بله شما میتونید از طب سوزنی برای لاغری در تمام افراد استفاده کنید اما میزان بازدهی و تعداد جلسات در افراد مختلف، متفاوت هست.

  1. درود. برای لاغری باطب سوزنی بیشتر سوزن ها در قسمت هایی که باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن و چربی سوزی خواهندشد فرو برده میشوند.

 8. سلام ممنونم از مطالب خوبتون. میخاستم بدونم هر جلسه طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو ها حدودا چقدر طول میکشه؟ آیا قیمت هر جلسه طب سوزنی برای لاغری بستگی به تعداد سوزن های استفاده شده داره؟

  1. درود. مدت زمان هر جلسه طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو ها بستگی به عوامل زیادی داره اما بطور میانگین بین 30 تا 45 دقیقه ممکنه طول بکشه. هزینه و قیمت هر جلسه طب سوزنی برای لاغری هم ربطی به تعداد سوزن های استفاده شده نداره.

 9. سلام با تشکر از سایت خوبتون. من این سایت رو توی گوگل دیدم و برا لاغری با طب سوزنی به مطبشون مراجعه کردم. بعد از انجام چند جلسه طب سوزنی برای لاغری، 5 کیلوگرم کاهش وزن داشتم بدون مصرف دارو یا رژیم خاصی! روش درمان لاغری با طب سوزنی رو توی مطب دکتر محقق امتحان کنید و مثل من نتیجه بگیرید. بازم ممنون ازتون

  1. درود بر شما نیمای عزیز. خوشحالیم از اینکه لاغری با طب سوزنی در مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران رو انتخاب کردید و نتیجه خوبی گرفتید. موفق و سلامت باشید.

 10. سلام. ممنون از مطلب مفیدتون. هزینه لاغری با طب سوزنی بستگی به تعداد سوزن های استفاده شده در جلسات هم داره یا خیر؟

  1. درود بر شما. هزینه لاغزی با طب سوزنی به تعداد جلسات و موارد دیگری دارد نه تعداد سوزن های استفاده شده!

 11. سلام من نظرات کسانی که با طب سوزنی لاغر شدند را در این سایت مطالعه کردم و به مطب دکتر محقق مراجعه کردم. بعد از چند جلسه طب سوزنی 3 کیلو کاهش وزن داشتم که بسیار خوب بود. لاغری با طب سوزنی رو به همه پیشنهاد میدم.

  1. سلام سایه عزیز. خوشحالیم که باعث رضایت شما شدیم. با تشکر از اینکه نظر خودتون رو با بقیه به اشتراک گذاشتید. به امید سلامتی و موفقیت شما.

 12. سلام من تجربه لاغری با طب سوزنی در مطب آقای دکتر محقق رو داشتم و علاوه بر تشکر فراوان از ایشون و تیم خوبشون، میخواستم لاغری با طب سوزنی رو به همه پیشنهاد بدم. هم راه طبیعی هست و هم قیمت مناسبی داره.

  1. درود مهسای عزیز. خوشحالیم که لاغری با طب سوزنی را در کلینیک تخصصی طب سوزنی دکتر محقق انجام داده و به نتیجه دلخواه رسیده اید. موفق و سلامت باشید.

 13. با سلام و عرض ادب
  یکی از بهترین مرکز های طب سوزنی برای لاغری در تهران هستید واقعا. من توی چند جلسه نتیجه دلخواهم رو گرفتم و لاغری با طب سوزنی توی مرکز طب سوزنی سوزنیران رو به همه پیشنهاد میکنم.

  1. درود بر محمدرضای عزیز. خوشحالیم از اینکه تجربه خوبی در خصوص لاغری با طب سوزنی را در مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران داشته اید. موفق و پیروز باشید.

 14. سلام من دخترم 16 سالشه ولی از بس بی تحرک هست اضافه وزن داره حدود 15 کیلو. لاغری با طب سوزنی و نخ رو میتونه استفاده کنه؟

  1. درود. بله لاغری با طب سوزنی یا نخ برای همه افراد قابل استفاده هست اما برای اینکه تشخیص داده بشه کدام روش بازدهی بالاتری دارد باید بصورت حضوری توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرند. میتونید برای دریافت وقت مشاوره و معاینه حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

 15. وقت بخیر. با تشکر از مطلب خوبتون میخاستم بگم من با طب سوزنی بیش از ۶ کیلو وزن کم کردم در چند جلسه. من طب سوزنی برای لاغری شکم در کلینیک سوزنیران و تحت نظر اقای دکتر محقق رو به همه پیشنهاد میدم.

  1. درود بر شما سینای عزیز. خوشحالیم که طب سوزنی برای لاغری شکم را با ما تجربه کردید و از نتیجه حاصل شده راضی هستید. موفق باشید و سلامت.

 16. من بدلیل چاقی به مطب دکتر مراجعه کردم دکتر گفت چون دیابت داری، تیروئیدتم کم کاره، ممکنه طب سوزنی خوب جواب نده، گفتم می خوام امتحان کنم، می خوام چاقی ام رو بکشم، دیوونه ام کرده، زندگیم خراب شده!
  ۷ هفته گذشت (کمتر از ۲ ماه)، ۲ کیلو بیشتر کم نکردم، اما خیلی اتفاقای خوب دیگه افتاده بود، خوابم منظم و مناسب بود، روحیه ام منطقی و با ثبات شده بود. این اواخر دکتر برام توضیح داد بیماری اصلی تو افسردگی بود که فعالیتت رو کم کرده بود و مصرف قرص های تیروئید و دیابت رو به هم ریخته بود. دکتر محقق بهم یه برنامه ورزشی متعادل داده، تضمین داده ماهی ۲ کیلو کم می شم، گفته از هیچ رژیمی ام استفاده نکنم. اینم یه جورشه!

  1. درود. طب سوزنی علاوه بر تاثیر بر وزن، موجب بهبود عملکرد بقیه ارگانهای بدن هم میشه که خداروشکر شما از این نتیجه راضی هستید. کاهش وزن و لاغری با طب سوزنی نیازی به هیچ رژیم غذایی خاصی ندارد و قطعا طبق گفته پزشک پیش خواهید رفت. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
×

سلام

تیم پشتیبانی مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران از طریق واتسپ در خدمت شماست.

لطفا پشتیبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

× ارتباط با ما