طب سوزنی

لاغری موضعی با امبدینگ شکم و پهلو

آیا تا‌به‌حال چیزی درباره چاقی گلابی یا چاقی سیبی شکل شنیده‌اید؟ این دو نوع از چاقی در واقع نمونه‌هایی از تجمع بافت چربی در نقطه خاصی از بدن است. در این مقاله قرار است درباره انواع چاقی‌های موضعی و روش‌های لاغری موضعی صحبت کنیم. روش‌های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. هنگامی که افراد به کاهش وزن فکر می‌کنند، اولین چیزی که به ذهن آنها خطور می‌کند رژیم گرفتن، ورزش و مصرف قرص‌های لاغری است. اما روش‌های بهتری برای کم کردن وزن و لاغر شدن وجود دارد که بهتر است با آن‌ها آشنا شویم. امروزه کاهش وزن با امبدینگ و لاغری با طب سوزنی در بیش‌تر کشو‌رها انجام می‌شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از چاقی موضعی رنج می‌برید و تاکنون نتوانسته‌اید روش مناسب برای خلاصی از دست چربی‌ها را پیدا کنید به شدت مطالعه این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم.

چاقی موضعی چیست؟

زمانی که بافت‌های چربی در نقطه خاصی از بدن تجمع پیدا می‌کنند، می‌۲۳۱توانیم بگوییم فرد به چاقی موضعی دچار شده است. تجمع بافت چربی در بدن معمولا در نقاطی مانند ران‌ها، لگن شکم و بازوها اتفاق می‌افتد. ممکن است برخی افراد این مسئله را نوعی زیبایی تلقی کنند، اما برای برخی افراد این مسئله ناراحت‌کننده بوده و ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس در فرد شود.

چاقی‌های موضعی معمولاً با رژیم غذایی سالم و یا ورزش یا به صورت کلی سبک زندگی درست قابل درمان نیستند. در همین جهت ما به معرفی انواع روش‌های کاهش وزن موضعی خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

روشهای لاغری موضعی

در ادامه بهترین روش های کاهش وزن در نقاط خاصی از بدن را به شما معرفی خواهیم کرد. لاغری موضعی با پنج روشی که در ادامه برای شما آورده‌ایم بسیار آسان هستند. علاوه بر این هزینه زیادی را نیز متحمل نخواهید شد. این پنچ روش عبارتند از :

روش اول: لاغری موضعی با طب سوزنی

یکی از روش‌های طب سنتی برای لاغری شکم یا نواحی دیگر بدن، طب سوزنی است. در این روش درمان چینی، دگتر متخصص نقاط مهم طب سوزنی را پیدا می‌کند و سپس سوزن‌های مخصوصی را در این نقاط وارد می‌کند. این کار سبب باز شدن گره‌های بدن و جریان یافتن انرژی و در نهایت لاغری موضعی با طب سوزنی می‌شود.

روش دوم: لاغری با نخ (لاغری موضعی با امبدینگ)

کاشت نخ و لاغری با نخ یا همان امبدینگ یکی از کم‌هزینه‌ترین و کم‌دردترین روش‌های لاغری شناخته شده می‌باشد. البته امبدینگ به عنوان یکی از زیر شاخه‌های طب سوزنی علاوه بر کاربرد در لاغری موضعی برای رفع چین و چروک‌های صورت و همچنین کاهش درد در نقاط مختلف بدن کاربرد دارد.

لاغری موضعی با امبدینگ

یکی از بهترین روش‌های کاهش وزن، لاغری موضعی با امبدینگ است.

امبدینگ یا کاشت نخ چیست؟

در واقع می‌توان گفت که امبدینگ زیر شاخه طب سوزنی محسوب می‌شود. در این روش بر خلاف طب سوزنی از سوزن استفاده نمی‌شود. در واقع در این روش برای تحریک نقاط خاص بدن نخ‌های مخصوص و قابل جذب وارد بدن می‌شوند. امبدینگ همان اثر طب سوزنی برای لاغری موضعی را دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره کاشت نخ، هزینه امبدینگ و قیمت آن می‌توانید مقاله امبدینگ چیست را مطالعه کنید.

درمان چاقی و کاهش وزن با امبدینگ شکم

امبدینگ برای لاغری و کاهش وزن حدودا از سال 1960 به بعد به عنوان یک روش درمانی برای درمان چاقی استفاده شد. در روش کاهش وزن با طب سوزنی از سوزن‌های بسیار نازک استفاده می‌شود. اما در روش لاغری با نخ، از نخ‌های جذب شونده استفاده می‌شود. لاغری با نخ و انجام امبدینگ امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش‌های لاغری موضعی شکم و پهلو محسوب می‌شود.

آیا امبدینگ شکم باعث لاغری موضعی و کاهش وزن می‌شود؟

به طور کلی امبدینگ شکم می‌تواند اشتها را، به خصوص در بیماران مبتلا به پرکاری تیروئید کاهش دهد. در نتیجه از تولید چربی اضافی جلوگیری می‌کند. همچنین در روش لاغری با نخ روند هضم و جذب مواد غذایی کنترل میشود؛ به‌طوری که چربی به سرعت برای سوخت و ساز و انجام فعالیت‌های بدنی مصرف می‌شود. به این ترتیب چربی بیش از حد در بدن وجود نخواهد داشت و با استفاده از کاشت نخ و امبدینگ از چاقی جلوگیری می‌شود. همچنین امبدینگ شکم می‌تواند عملکرد سیستم غدد درون ریز و عملکرد کلیه را افزایش دهد.

لاغری با نخ امبدینگ چگونه امکان پذیر است؟

نخ‌هایی که در فرایند امبدینگ در بدن کاشته می‌شوند با افزایش گردش خون به سوخت و ساز بیشتر چربی‌ها کمک می‌کنند. در نتیجه لاغری اتفاق خواهد افتاد. جنس نخ های مورد استفاده در روش لاغری با نخ معمولا از جنس کات گوت یا کرومیک بوده و قابل جذب هستند. در نتیجه نگرانی از جهت باقی ماندن نخ در بدن نداشته باشید.

از آنجا که نقاط امبدینگ و کاشت نخ همان نقاط طب سوزنی هستند، می‌توانیم بگوییم یکی از مزیت‌هایی که این روش نسبت به طب سوزنی دارد این است که با امبدینگ و کاشت نخ، آثار و نتایج طب سوزنی را به صورت بلندمدت خواهیم داشت و نیازی به مراجعه زیاد و صرف زمان نخواهد بود. جالب است بدانید که علاوه بر لاغری با نخ، میتوان از امبدینگ در لیفت و فرم دهی باسن و سینه و.. نیز استفاده کرد.

به یاد داشته باشید که هیچ روش لاغری تضمین ۱۰۰ درصد به شما نخواهد داد. داشتن یک سبک زندگی سالم و یک رژیم غذایی مناسب همراه با ورزش در حین انجام امبدینگ و همچنین بعد از آن توصیه می‌شود. در ادامه تعدادی از افرادی که منع استفاده از روش لاغری با نخ و درکل کاشت نخ امبدینگ دارند را به شما معرفی خواهیم کرد.

منع استفاده از امبدینگ و لاغری با نخ

امبدینگ نیز مانند همه روش‌های درمانی برای برخی افراد توصیه نمی‌شود. گروه‌های زیر از جمله افرادی هستند که نباید روش لاغری با نخ را امتحان کنند:

 • بانوانی که باردار هستند
 • افرادی که عفونت فعال دارند
 • اشخاصی که به نخ های بخیه قابل جذب حساسیت دارند
 • گروه هایی که از ناراحتی پوستی شدید رنج می برند.
 • افرادی که بیماری قلبی دارند و یا قلبشان با باتری کار میکند.

ظ بهترین روشی است که با آن می‌توانید لاغری موضعی را انجام دهید. اگر یک متخصص خوب در حوزه امبدینگ و طب سوزنی نمیشناسید، ما به شما دکتر سید جعفر محقق را معرفی می‌کنیم. دکتر محقق اولین مدرس رسمی حوزه امبدینگ در انجمن طب سوزنی می‌باشند. ایشان با سابقه 9 ساله در درمان انواع بیماری‌ها با طب سوزنی، بهترین پزشک طب سوزنی و امبدینگ به خصوص در حوزه لاغری با نخ به شمار می‌آیند.

مزایای لاغری با نخ و درمان چاقی با امبدینگ

از بهترین مزایای کاهش وزن و درمان چاقی با امبدینگ این است که این یک روش کاملا طبیعی است و در حالی که بدن شما فعالیتی ندارد نیز می‌توانید با استفاده از کاشت نخ وزن خود را کم کنید. نخ‌های کاشته شده در این روش باعث افزایش گردش خون و در نتیجه چربی سوزی بیش‌تر می‌شود. همچنین لاغری موضعی با استفاده از امبدینگ شکم قابل انجام است. به این ترتیب که شما با مشورت پزشک، می‌توانید قسمت‌هایی از بدن که نیاز بیش‌تری به کم کردن وزن دارند را درمان کنید. معمولا برای درمان چاقی با امبدینگ نقاطی مانند گوش، معده و نقاط درون ریز بیش‌تر استفاده می‌شود. اکثر افرادی که از روش لاغری با نخ استفاده کردند، پس از مدتی اشتهای آن‌ها برای خوردن شیرینی کاهش پیدا کرده و همین موضوع در کنترل وزن بسیار موثر واقع می‌شود.

کاهش وزن با امبدینگ
نقاط امدبینگ برای لاغری و کاهش وزن در قیمت های مختلف بدن است.

آیا کاهش وزن با امبدینگ بی خطر است؟ (عوارض کاهش وزن با امبدینگ)

اکثر افرادی که از امبدینگ سوزنیران استفاده می‌کنند نگران این موضوع هستند که آیا ممکن است نخ‌ها در بدن باقی بمانند و جذب نشوند؟ باید بگوییم که خیالتان راحت باشد. این نخ‌ها پس از حدود 10 الی 15 روز جذب بدن می‌شوند و به هیچ وجه باعث آسیب نمی‌شوند. البته برای این که بهترین نتیجه را از روش لاغری با نخ بگیرید، بهتر است با راهنمایی دکتر خود یک رژیم غذایی مناسب نیز در نظر بگیرید. دکتر محقق پس از انجام طب سوزنی و امبدینگ، برای کم کردن وزن یک رژیم مناسب غذایی با توجه به نیاز شما لحاظ می‌کند.

لاغری موضعی با امبدینگ و طب سوزنی
استفاده از امبدینگ یکی از بهترین و با صرفه ترین روش های لاغری موضعی است.

هزینه و قیمت امبدینگ شکم برای کاهش وزن

همان‌طور که قبلا در مقاله هزینه امبدینگ توضیح دادیم، قیمت امبدینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان جنس نخ به کار رفته یا قسمتی از بدن که امبدینگ روی آن انجام می‌شود را نام برد. نمی‌توان به طور دقیق قیمت امبدینگ شکم و لاغری با نخ را مشخص کرد. قبل از انجام عمل باید با پزشک متخصص خود در این باره مشورت کنید و از قیمت امبدینگ مطلع شوید. همچنین شما می‌توانید با مطب دکتر محقق تماس بگیرید و از قیمت امبدینگ شکم مطلع شوید. دکتر محقق با نزدیک 10 سال سابقه در زمینه امبدینگ و طب سوزنی، می‌تواند درمان شما را با قیمت مناسب انجام دهد.

تفاوت لاغری موضعی با طب سوزنی و امبدینگ

اولین و بزرگترین تفاوت طب سوزنی و کاشت نخ برای کنترل وزن و لاغری در تعداد جلسات است. طب سوزنی برای لاغری با توجه به تشخیص پزشک در جلسات متعدد برگزار می‌شود. بنابراین برای افرادی که وقت برای آن‌ها مهم است یا فاصله آنها با مطب پزشک زیاد است، امبدینگ انتخاب بهتری است. در روش امبدینگ نخ‌های جذب شونده در نقاط طب سوزنی و در بدن بیمار کاشته می‌شوند. به این ترتیب برای امبدینگ شکم و لاغری با نخ به جلسات متعدد نیازی نیست.

همچنین در اکثر بیماران، لاغری با امبدینگ نسبت به طب سوزنی با دوام‌تر بوده و تاثیر طولانی مدت‌تری داشته است. امبدینگ می‌تواند باعث بهبود سوخت و ساز کربوهیدرات و چربی در افراد چاق شود. بنابراین از تجمع قند جلوگیری کرده و باعث تجزیه چربی در بدن آن‌ها می‌شود. امبدینگ همچنین برای کوچک یا بزرگ کردن، فرم دهی و لیفت باسن و سینه و .. نیز مورد استفاده قرار میگیرد که از دیگر مزایای آن محسوب میشود.

 روش سوم: لاغری موضعی با آر اف فرکشنال

از این روش علاوه بر لاغری موضعی، برای جوانسازی و سفت کردن پوست نیز استفاده می‌شود. بسته به وسعت منطقه‌ای که برای انجام فرآیند انتخاب شده و همچنین نظر پزشک و میل شخصی بیمار، تعداد جلسات لاغری با RF فرکشنال متفاوت می‌باشد. مدت زمان جلسات به طور متوسط ۱۵ الی ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. این روش یکی از بهترین متد‌های لاغری موضعی شکم و پهلو است.

برای آشنایی با هزینه های آر اف مقاله آر اف فرکشنال چیست را به شما معرفی می‌کنیم. با مطالعه این مطلب علاوه بر آشنایی با کاربردهای این دستگاه، با معایب آن نیز آشنا خواهید شد.

لاغری موضعی با آر اف فرکشنال
انجام آر اف فرکشنال روی نواحی پهلو و شکم برای لاغری موضعی

دستگاه آر اف چگونه باعث لاغری خواهد شد؟

در این روش متخصص تلاش می‌کند چربی‌های ناحیه خاصی را با استفاده از دستگاه و ترکیبی از امواج رادیویی دو قطبی و تک قطبی تحت تاثیر قرار دهد. معمولاً قبل از انجام فرآیند با توجه به تحمل فرد بیمار از درد، مقداری کرم بی‌حس‌کننده بر روی پوست ناحیه مورد نظر زده می‌شود. این محلول پیش از شروع فرایند با الکل شسته می‌شود.

یکی از مزایای این روش این است که همراه با آب شدن چربی‌ها، پوست خود به خود سفت می‌شود. به همین دلیل است که به این روش لیفتینگ بدون جراحی می‌گویند. دلیل سفت شدن پوست در این فرآیند این است که متخصص با استفاده از دستگاه و ارسال انرژی خاصی، کلاژن‌های پوست شما را مورد هدف قرار می‌دهد و در نتیجه پوست سفت خواهد شد.

این روش برای انواع پوست قابل استفاده است و بدون نیاز به جراحی و بیهوشی انجام می‌شود. به یاد داشته باشید که داشتن یک رژیم غذایی مناسب انجام حرکات ورزشی صحیح در تسریع فرآیند لاغری شما موثر خواهد بود.

روش چهارم: لاغری موضعی با مزوتراپی

لیپودیسالو یا همان مزوتراپی یکی از نوین‌ترین روش‌هاست که  با هدف کاهش چربی‌های نواحی خاصی از بدن انجام می‌شود. در این روش با صرف کمترین هزینه و تحمل حداقل درد ممکن به نتایج دلخواه خود خواهید رسید. مزوتراپی یک روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به هرگونه بیهوشی است. در نتیجه می‌توان گفت عوارض این روش خیلی کمتر از روش‌های جراحی و ساکشن است.

از جمله کاربردهای مزوتراپی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع سیاهی و کبودی دور چشم
 • رفع کچلی
 • از بین بردن چین و چروک های صورت
 • و دیگر کاربرد ها

برای آشنایی بیشتر با مزایای مزوتراپی و همچنین شناخت نحوه انجام آن می‌توانید مقاله مزوتراپی چیست را در سایت سوزنیران مطالعه کنید. در ادامه خواهید خواند که چگونه مزوتراپی باعث لاغری موضعی خواهد شد.

لاغری موضعی با مزوتراپی
انجام مزوتراپی روی نواحی دارای چربی در شکم جهت لاغری موضعی

مزوتراپی چگونه باعث لاغری خواهد شد؟

در فرایند مزوتراپی متخصص با تزریق مواد شیمیایی خاصی به ناحیه مورد نظر، تلاش می‌کند چربی‌های آن ناحیه را کاهش دهد. عنصر اصلی که با هدف لاغری به بدن تزریق می‌شود از مشتقات سویا است که معمولاً پزشکان برای کنترل کلسترول خون از آن استفاده می‌کنند. انواع آنزیم‎ها، عصاره‌های گیاهی و مواد معدنی از دیگر موادی است که در حین مزوتراپی به بدن تزریق می‌شوند. مواد تزریق شده با تاثیر گذاشتن در بافت چربی‌ها به آب شدن آنها منجر می‌شوند.

در مرکز طب سوزنی سوزنیران، انواع خدمات مزوتراپی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما انجام می‌شود. کافیست برای مراجعه آدرس مطب را از بخش تماس با ما در سایت بردارید. علاوه بر این با داشتن شماره تماس مطب از قیمت ها و همچنین مشاوره رایگان بهره مند شوید.

عوارض مزوتراپی

با توجه به اینکه مزوتراپی بدون نیاز به بیهوشی و در کمترین زمان ممکن (حداقل ۳۰ دقیقه) انجام می‌شود می‌توان گفت از کمترین عوارض ممکن برخوردار است. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که پوست حساسی دارید، ممکن است کبودی، قرمزی و کمی خونریزی از محل ورود سوزن ها را تجربه کنید. اما چندان نگران نباشید؛ تمام این عوارض تا ۴۸ ساعت پس از انجام فرایند خود به خود درمان خواهند شد.

 روش پنجم: عمل ‌های جراحی لاغری

عمل جراحی به عنوان پرهزینه‌ترین روش لاغری شناخته می‌شود. در نتیجه ممکن است بسیاری از افراد از آن صرف نظر کنند. علاوه بر هزینه زیادی که بر شما تحمیل می‌شود، تحمل عوارض بیهوشی و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل بسیار سخت خواهد بود.

یکی از جدیدترین عمل های لاغری موضعی عمل لیپوماتیک است که با وارد کردن یک لوله به ناحیه مورد نظر انجام می‌شود. سپس لوله وارد شده  مرتعش می‌شود و در نتیجه بافت چربی‌های سخت  ناحیه متزلزل خواهد شد. سپس با همان لوله چربی‌ها به بیرون کشیده می‌شوند. توجه داشته باشید که این روش‌ها عوارض فراوانی دارند. به صورت تخصصی میزان عوارض آن را در مقاله عمل های جراحی لاغری و عوارض آن بخوانید.

جمعبندی روشهای لاغری موضعی

در این مقاله تلاش کردیم روش‌های درمان چاقی موضعی را به شما معرفی کنیم. چهار روش مختلف و مفید را در این مقاله بررسی کردیم که هر کدام مزایا و معایبی دارد. توصیه ما به شما انجام امبدینگ برای رهایی از چربی‌های موضعی است. اگرچه سایر روش‌ها نیز مزایای خاصی دارند، اما امبدینگ با کمترین هزینه ممکن، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دکتر محقق به عنوان یکی از برترین متخصصان این حوزه، به عنوان اولین مدرس رسمی حوزه امبدینگ در انجمن طب سوزنی شناخته شده است. از این جهت برترین انتخاب برای انجام امبدینگ خواهد بود. علاوه بر امبدینگ می‌توانید از دیگر خدمات لاغری موضعی مانند مزوتراپی و یا FR فرکشنال در مرکز طب سوزنی سونیران بهره‌مند شوید.

32 دیدگاه

 1. سلام و وقت بخیر. من فقط در نواحی ران پا بسیار احساس چاقی دارم و بقیه هیکلم رو شوهرم خیلی دوست داره. آیا امکان لاغری موضعی با طب سوزنی در مورد من هم هست؟

  1. با سلام خدمت شما. بله امکان کاشت نخ در هرجا از بدن که شما بخواید وجود دارد به شرط آن که پزشک نیز تایید کند.

 2. وقتتون بخیر و خسته نباشید. ببخشید درخصوص لاغری با نخ، هزینه جلسات بستگی به تعداد نخ به کار رفته داره یا فقط جنس نخ ها؟

  1. درود. بله هزینه لاغری با نخ به تعداد نخ های به کار رفته، تعداد جلسات و همچنین جنس نخ ها دارد.

 3. سلام من فیلم کاشت نخ برای لاغری رو دیدم و ترسیدم بخاطر اینکه نخ ها زیر پوست رها میشن. این نخ ها زیر پوست ایجاد خارش یا التهاب نمیکنن؟

  1. درود. در کاشت نخ برای لاغری یا درمان هرنوع بیماری و عارضه دیگه، یک مقدار عوارض معمول وجود داره اما کاملا گذرا هستن. خارش و التهاب هم از همین دسته عوارض اند. میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله عوارض امبدینگ رو مطالعه کنید.

 4. سلام آیا قیمت امبدینگ شکم در مشهد رو اطلاعی ندارید چقدر هست؟ اصلا فرق میکنه قیمت ها توی شهرهای مختلف؟

  1. درود. قیمت های امبدینگ شکم یا بقیه موارد درمانی امبدینگ و طب سوزنی توسط اتحادیه مشخص میشه و بطور کلی نباید تفاوت داشته باشه در مراکز مختلف.

  1. درود. هزینه هر جلسه امبدینگ بستگی به شرایط مختلفی مانند تعداد جلسات امبدینگ و تعداد نخ های لاغری استفاده شده و.. دارد.

 5. سلام ببخشید لاغری شکم با نخ بهتر جواب میده یا طب سوزنی؟ من حدود 17 کیلو اضافه وزن دارم و میخوام توی کمترین زمان لاغر شم. لاغری با نخ رو پیشنهاد میدید آیا؟؟

  1. درود. شما باید تحت معاینه حضوری توسط پزشک قرار بگیرید که با توجه به شرح حال و آناتومی بدنتون بهترین روش لاغری با بالاترین بازدهی برای شما انتخاب شه. برای دریافت وقت مشاوره و معاینه حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

 6. برای خانمی که بدلیل پرخوری عصبی، بیش از 20 کیلوگرم اضافه وزن دارد طب سوزنی بهتر است یا کاشت نخ؟

  1. درود. باید تحت معاینه حضوری توسط پزشک قرار بگیرند و دکتر پس از بررسی وضعیتشون و شرح حال گیری ازشون، تشخیص بدن کدوم مورد بهتر هست. میتونید برای دریافت وقت مشاوره و معاینه حضوری با شماره های مرکز در تماس باشید.

 7. درود. قیمت نخ امبدینگ تقریبا چقدر هست؟ من چند ماه پیش برای لاغری با نخ در تهران اقدام کردم و جلسه ای 1 میلیون هزینه کردم و بعد از چند جلسه فقط 1 کیلو کاهش وزن داشتم. حالا کاری به این قسمتش ندارم ولی برای قیمت بالای جلسات وقتی اعتراض کردم گفتن قیمت نخ امبدینگ زیاد هست. الان میخوام ببینم واقعا اینطوره یا باید از اون کلینیک شکایت کنم؟؟!

  1. سلام سجاد عزیز. قیمت نخ امبدینگ زیاد هست اما نه اونقدری که شما هزینه کردید. تقریبا 3 برابر بیشتر از حالت معمول هزینه کردید.

 8. سلام در روش لاغری با نخ یا همان کت گوت، فقط اشتها کم میشه که شخص لاغر میشه یا تاثیرات دیگه ای هم داره؟

  1. درود. در روش لاغزی با نخ، علاوه بر اینکه اشتهای شما کمتر میشه سوخت و ساز بدنتون هم بیشتر میشه که این امر موجب چربی سوزی بیشتر میشه.

 9. سلام و خسته نباشید. ممنون از مطالب خوبتون درمورد امبدینگ شکم برای لاغری. میخواستم بدونم برای آموزش امبدینگ لاغری هیچ برنامه ای ندارید؟

 10. سلام من بدلیل شغلم روزانه بیش از ۱۰ ساعت بی تحرک روی صندلی نشستم. ایا چاقی موضعی در ناحیه شکم و پهلو هام با طب سوزنی قابل درمان هست؟

  1. با سلام خدمت شما محسن عزیز. بله چاقی موضعی با طب سوزنی قابل درمان هست. برای مشاوره و دریافت نوبت معاینه حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

  1. سلام وقتتون بخیر. معمولا خدمات امبدینگ و کاشت نخ در دوران بارداری و شیردهی انجام نمیشه.

 11. سلام من با قد ۱۵۴ یه دختر ۱۰۸ کیلویی بودم. کم کم از بقیه کناره گرفتم. تو خونه و مدرسه و بین فامیل و دوستان نیز منزوی شدم، نمی خواستم با کسی در ارتباط باشم. بالاخره خانواده دست به کار شدن، انواع دکترا و کلینیکا و روش های مختلف از رژیمای مختلف گرفته تا … را پشت سر هم رد کردیم. ولی نمیشد.تا اینکه با روش لاغری با امبدینگ و کاشت نخ اشنا شدم. به مطب سوزنیران مراجعه کردم برای لاغری با نخ و ۳ ماه بعد ۲۸ کیلو کم کرده بودم، تو پوست خودم نمی گنجیدم، قشنگ ترین جای دنیا برام کلینیک طب سوزنی دکتر محقق بود. تا حالا ۱۳ ماهه که تونستم وزنمو حفظ کنم. جالب اینجاست دکتر هیچ رژیمی ام به من نداد. تشکر من رو پذیرا باشید اقای دکتر. ممنونم

  1. درود. خوشحالیم که لاغری با نخ برای شما نتایج مطلوبی را به همراه داشته است. با ارزوی بهترینها برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×

سلام

تیم پشتیبانی مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران از طریق واتسپ در خدمت شماست.

لطفا پشتیبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

× ارتباط با ما