لیفت سینه با طب سوزنی | امبدینگ سینه | مزایا و ماندگاری

4.8/5 - (118 امتیاز)

در مقالات قبلی سایت سوزنیران، روش امبدینگ و تاثیرات مثبت آن در درمان انواع بیماری‌ها، رفع مشکلات پوستی و کاهش اضطراب را بیان کردیم. در این مقاله به صورت تخصصی‌تری امبدینگ و تاثیرات آن در کاهش سایز سینه و سفت کردن سینه با طب سوزنی را بررسی خواهیم کرد. امروزه لیفت سینه با نخ و طب طب سوزنی به عنوان یک روش موثر در بزرگ کردن یا کوچک کردن سایز سینه شناخته می‌شود. در این مطلب مزایای کاشت نخ (امبدینگ) را در شکل‌دهی به سینه توضیح می‌دهیم.

لیفت سینه چیست؟

با گذشت زمان و درنتیجه عواملی مثل بارداری، شیردهی، نوساناتی در وزن افراد، پیری و افزایش سن، گرانش و حتی وراثت فرم سینه خانم‌ها دستخوش تغییرات می‌شود. این تغییرات می‌تواند شل شدن، افتادگی یا ایجاد پوست اضافه باشد. این موارد علاوه بر ظاهر بدی که بوجود می‌آورد، در برخی از بانوان باعث از دست رفتن اعتماد به نفس و افسردگی می‌شود.

برای بهبود وضعیت و اصلاح شکل و سفت کردن سینه‌ها، ازجراحی لیفت سینه که همان ماستوپکسی (mastopexy) در علم پزشکی است، استفاده می‌شود. لیفت سینه صرفا جهت تغییر شکل و ازبین بردن پوست‌های اضافه سینه انجام می‌شود. اما در صورتی که شما خواستار تغییر سایز سینه خود باشید، می‌توانید از عمل لیفت سینه به همراه عمل بزرگ یا کوچک کردن سینه استفاده کنید.

سبک زندگی و سایز سینه

یکی از اهداف امبدینگ در ناحیه سینه کاهش وزن می‌باشد. طبیعتاً چربی‌سوزی که طی فرایند امبدینگ انجام می شود در کاهش وزن شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. اگر بزرگی سایز سینه شما به دلایل ژنتیکی نباشد، می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله مصرف بیش از اندازه چربی‌ها، خوردن خوراکی‌های مضر و ورزش نکردن اتفاق بیفتد. به بیان دیگر سبک زندگی شما می‌تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد. در نتیجه می‌توان گفت تشخیص علت بزرگی سایز به درمان کمک خواهد کرد.
انجام حرکات ورزشی، مصرف مواد غذایی مفید و مناسب و به ویژه مواد فیبردار و کم کالری از جمله مواردی است که در تعیین سایز سینه تاثیرگذار هستند.

فرم دهی و لیفت سینه با طب سوزنی

همان‌طور که گفتیم، امروزه داشتن سینه هایی با سایز مناسب در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس بسیار تأثیرگذار هستند. معمولاً در بسیاری از بانوان حجم چربی بالایی در قسمت سینه جمع شده که ممکن است باعث مشکلات شود. کوچک کردن سینه با طب سوزنی و امبدینگ برای این بانوان بسیار کارآمد خواهد بود. همچنین  سفت کردن سینه، فرم دهی و تقویت عضلات سینه و لیفت سینه با نخ قابل انجام است.

مطالب مرتبط: گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه کدامند؟

هزینه ليفت سينه با طب سوزني

هزینه نهایی لیفت سینه با طب سوزنی بستگی به عوامل زیادی دارد. از مهمترین عواملی که میتوان نام برد تعداد جلسات درمانی شما است. به همین دلیل نمیتوان هزینه دقیق لیفت سینه با طب سوزنی را بیان کرد اما خبر خوش آن است که شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید بصورت آنلاین و از طریق چت واتسپ با متخصصین ما در مرکز تحصصی طب سوزنی سوزنیران در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره رایگان، نسبت به اطلاع از قیمت لیفت سینه با طب سوزنی نیز اقدام کنید.

لیفت سینه به چه کسانی توصیه میشود؟

انجام لیفت سینه یک تصمیم کاملا سلیقه‌ای است. ممکن است فرد با دلایل مختلف تصمیم به انجام لیفت سینه بگیرد اما چیزی که مهم است آن است که شخص از لحاظ فکری سالم، قدرت تصمیم گیری داشته و دارای وزن ثابت و شرایط جسمانی مناسب باشد. بهتر است بیمار سیگار و دخانیات نیز مصرف نکند. برخی از دلایل انجام لیفت سینه به شرح زیر است:

 • عدم تقارن سینه ها از لحاظ سایزی
 • کشیدگی پوست و بزرگ شدن نوک پستان
 • حرکت هاله و سر پستان‌ها به سمت پایین
 • افتادگی سر پستان‌ها بدلیل عدم استفاده از لباس زیر
 • آویزان شدن پستان‌ها
 • داشتن احساس بد نسبت به ظاهر
لیفت سینه به چه کسانی توصیه می شود؟
استفاده از لیفت سینه برای رفع افتادگی سینه ها

سفت كردن سينه با طب سوزني

یکی از عوارض کاهش وزن، افتادگی سینه هاست. همانطور که در قبل گفتیم ممکن است افتادگی سینه بدلیل استفاده نکردن از سینه بند مناسب نیز بوجود آید. وجهه بد این موضوع باعث شده است که بانوان به دنبال روش های طبیعی و مناسب جهت رفع افتادگی و سفت کردن سینه هایشان باشند. یکی از بهترین و طبیعی ترین این روش ها، سفت كردن سينه با طب سوزني است. شما میتوانید با چند جلسه طب سوزنی به سادگی زیبایی سینه های خود را تضمین کنید.

توصیه های قبل از لیفت سینه

 • قبل از انجام لیفت سینه نیز مانند دیگر عمل‌های جراحی یا زیبایی باید جلسات مشاوره بین پزشک متخصص و بیمار برگزار شود. در این جلسات هدف بیمار از انجام لیفت سینه مشخص شده و پزشک به بهترین نحو می‌تواند بیمار را راهنمایی کند.
 • در صورتیکه قبلا لیفت سینه را انجام داده‌اید حتما پزشک خود را مطلع سازید. همچنین اگر در دوران بارداری یا شیردهی هستید، از انجام لیفت سینه اجتناب کنید.
 • پس از انجام جلسات مشاوره، حداقل از 2 هفته قبل از انجام لیفت سینه از مصرف دخانیات و دارو یا غذاهای رقیق کننده خون خودداری کنید. همچنین توصیه می‌شود قبل از انجام لیفت سینه، ماموگرافی و دیگر آزمایش‌های تجویز شده توسط پزشک را انجام دهید.

توصیه های بعد از لیفت سینه

 • بعد از لیفت سینه در صورت امکان از لباس زیر استفاده نکنید یا از لباس زیر طبی استفاده کنید. توصیه می‌شود تا مدتی پس از انجام لیفت سینه، از انجام فعالیت‌های سنگین و ورزشی یا ماساژ سینه‌ها اجتناب کنید.
 • پس از لیفت سینه ممکن است پزشک متخصص برای شما داروهایی تجویز کرده یا رژیم غذایی خاصی را به شما اختصاص دهد، لطفا تا زمان تشخیص داده شده از دستورات پزشک پیروی کنید.
 • حتما پس از لیفت سینه برای مدتی به‌صورت طاق‌باز بخوابید. زیرا با خوابیدن روی سینه‌ها به آن‌ها فشار واردشده و اثرات لیفت سینه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

در یک مقاله جداگانه و به طور کامل مراقبت‌های قبل و بعد از لیفت سینه را برای شما توضیح داده‌ایم که توصیه می‌کنیم آن را نیز مطالعه کنید.

معایب لیفت سینه با جراحی

همانطور که می‌دانید، لیفت سینه با جراحی یک روش تهاجمی برای لیفت و فرم دهی به سینه است. روش‌های تهاجمی بطور معمول دارای عوارض زیادی هستند. درخصوص عوارض لیفت سینه با عمل جراحی، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • داشتن تب، لرز و حالت تهوع پس از بیهوشی مربوط به عمل جراحی
 • ایجاد هماتوم که همان خون‌های جمع شده در زیر محل برش‌ها است که درصورت تخلیه نشدن، باعث ایجاد عفونت خواهد شد.
 • ایجاد و به جا ماندن زخم (اسکار) برش‌ها در محل انجام عمل
 • بزرگ و کوچک بودن سایز سینه‌ها و نا متقارن شدنشان
 • ازبین رفتن حس نوک سینه‌ها بصورت موقت یا دائمی
 • هزینه درمانی بسیار بالا

كوچک كردن سينه با طب سوزنی

همانطور که میدانید از طب سوزنی نیز میتوان برای لیفت و کوچک کردن سینه استفاده کرد. با شناسایی نقاط طب سوزنی و تحریک آنها، عمل تغییر سایز سینه اتفاق خواهد افتاد. كوچک كردن سينه با طب سوزنی بیشتر به افرادی توصیه میشود که مشکلی برای رفت و آمد هفتگی به مطب پزشک ندارند. البته پس از معاینه فرد توسط پزشک، نظر قطعی درمورد بهترین روش لیفت و کوک کردن سایز سینه مراجعه کننده داده میشود.

بزرگ كردن سينه با طب سوزنی

همانطور که در مقاله طب سوزنی چیست گفتیم، طب سوزنی راه حل تمام مشکلات فیزیکی یا حتی روانی انسان را در شناسایی و تحریک نقاط طب سوزنی میداند. به همین جهت علاوه بر كوچک كردن سينه با طب سوزنی، امکان بزرگتر کردن سایز سینه نیز با این روش برای شما وجود دارد. یکی از مزیت های بزرگ كردن سينه با طب سوزنی، بی خطر و کاملا طبیعی بودن این روش است. شما میتوانید برای تعیین وقت مشاوره قبلی درخصوص بزرگ كردن سينه با طب سوزنی با شماره های مطب دکتر محقق تماس حاصل فرمایید.

لیفت سینه با ورزش

انجام حرکت‌های ورزشی می‌تواند در سفت کردن سینه‌ها و بالا کشیدن آن‌ها موثر باشد. در ادامه تعدادی از روش‌های لیفت سینه با ورزش را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. لیفت سینه با انجام حرکت پرس سینه: برای اینکار دو دمبل را در دست بگیرید. روی نیمکتی دراز بکشید و دمبل‌ها را به سینه نزدیک و سپس دست‌تان را صاف کنید. این حرکت را بیست بار تکرار کنید.
 2. لیفت سینه با حرکت شنا: شنا را می‌توانید به صورت دراز کش یا به دیوار انجام دهید. برای انجام شنا برای لیفت سینه، دست‌ها را در زاویه‌ نود درجه خم کنید و دوباره به حالت ایستاده بازگردید. این حرکت را ده مرتبه انجام دهید.
 3. لیفت سینه با حرکت پاس: یک توپ طبی را در دست بگیرید و دراز بکشید. توپ را به بالا و به صورت مستقیم پرتاب کنید و آن را در دست بگیرید. این روش به سفت شدن عضلات سینه کمک می‌کند.
 4. حرکات مختلف یوگا مثل حرکت مثلث و کبرا می‌توانند به فرم‌دهی سینه‌ها کمک دهند.
 5. شنا کردن نیز از دسته ورزش‌های موثر برای لیفت سینه است که خاصیت کالری سوزی بالایی هم دارد.

در نظر داشته باشید این روش‌های لیفت سینه با ورزش همگی در دراز مدت و با مداومت انجام می‌شوند.

امبدینگ چیست؟

امبدینگ را می‌توان یکی از زیر شاخه‌های طب سوزنی معرفی کرد که در دهه های اخیر میزان مراجعه به آن برای درمان انواع بیماری‌ها رو به افزایش بوده است. در امبدینگ نخهای قابل جذبی که معمولاً در بخیه نیز مورد استفاده قرار می گیرند به وسیله سوزن در بدن کاشته می شوند. نقاط کاشت نخ بر اساس نقاط طب سوزنی انتخاب می‌شوند. نخ‌هایی که در امبدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند معمولاً با نام کات‌گوت شناخته می‌شوند.
مطالب تکمیلی در حوزه امبدینگ را می‌‌توانید در مقاله‌ای به نام امبدینگ چیست مطالعه کنید.

لیفت سینه با امبدینگ

از امبدینگ می‌توانید برای کوچک کردن سایز سینه و فرم دهی و لیفت آن استفاده کنید. کاهش حجم چربی در ناحیه سینه و به صورت موضعی و همچنین سفت کردن عضلات آن نوحیه از جمله تاثیرات مثبتی است که امبدینگ دارد. جالب است بدانید از امبدینگ علاوه بر لیفت سینه، میتوان برای لیفت باسن نیز استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، میتوانید مقاله لیفت و فرم دهی باسن با امبدینگ را مطالعه کنید.

افزایش حجم چربی در نواحی مختلف بدن می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. مثلاً کم کاری تیروئید مصرف بیش از حد غذاهای چرب و مضر و غیره. علاوه بر این‌ها بزرگی سینه می‌تواند به دلایل ژنتیکی نیز باشد.

امبدینگ و کاشت نخ
امبدینگ، روشی برای چربی سوزی و کاهش وزن

لیفت سینه با نخ به شما کمک می‌کند تا با صرف زمان کمتری نسبت به انجام طب سوزنی از مزیت‌های بیشتری برخوردار باشید. با انجام امبدینگ شما تاثیرات طب سوزنی را برای مدت طولانی‌تری با خود به همراه دارید. به بیان دیگر در حین انجام کارهای روزمره نیز چربی سوزی در بدن شما اتفاق می‌افتد.
با کاشت نخ در ناحیه سینه شما می‌توانید از دیگر خواص درمانی امبدینگ نیز بهره‌مند شوید. حتی با انجام یک جلسه نیز به شما خواب راحت‌تر، کاهش اضطراب و نگرانی‌ها و کاهش سایز را در بدن خود احساس خواهید کرد. قابل به ذکر است که مراقبت های بعد از لیفت با نخ بسیار کم بوده و دوره نقاهت آن چند ساعته است! پس تعلل نکنید. دکتر محقق برای انجام امبدینگ و همچنین دیگر خدمات طب سوزنی در خدمت شماست.

مزایای لیفت سینه با امبدینگ

از جمله مزایای امبدینگ سینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشی غیرتهاجمی و بدون نیاز به بی‌هوشی
 • بهره‌مندی از دیگر مزایای امبدینگ
 • تقریبا بدون غوارض جانبی
 • هزینه کمتر نسبت به انواع عمل‌های جراحی
 • صرف مدت زمان و تعداد جلسات کمتر نسبت به طب سوزنی

معایب لیفت سینه با امبدینگ

همانطور که گفتیم استفاده از امبدینگ برای لیفت و فرم دهی سینه، یک روش کاملا طبیعی و غیر تهاجمی است. درصورتی که امبدینگ تحت نظارت پزشک متخصص انجام شود، تقریبا بدون عوارض است. اما بهرحال چون در این روش از سوزن استفاده می‌شود، کبودی و کمی احساس درد در ناحیه مورد امبدینگ قرار گرفته کاملا طبیعی است.

از دست ندهید: لیفت صورت با طب سوزنی

نکته دیگر در خصوص انجام امبدینگ برای لیفت و فرم دهی سینه این است که این روش تحت پوشش سازمان‌های بیمه نیست و هزینه‌های آن را بیمار باید پرداخت کند. اما هزینه‌ لیفت سینه با نخ آن حتی با وجود اینکه ممکن است مجبور به انجام چند جلسه امبدینگ باشید، در برابر هزینه‌های جراحی لیفت سینه بسیار کمتر است.

آیا انجام سفت کردن سینه با امبدینگ دردناک است؟

طبیعتاً ورود سوزن به بدن ممکن است کمی دردناک باشد. اما نگران نباشید. سوزن‌هایی که در امبدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، فقط کمی پهن‌تر از سوزن‌های مورد استفاده در طب سوزنی هستند. در نتیجه می‌توانید بدون دلهره و نگرانی این کار را انجام دهید.

آیا لیفت سینه با امبدینگ دردناک است؟
سوزن و نخ کت گوت جهت انجام امبدینگ

جمع بندی

گاهی ممکن است با گذشت یک جلسه، فرد مراجعه‌کننده از نتیجه به دست آمده راضی باشد و نیازی برای ادامه جلسات وجود نداشته باشد. در برخی بیماران و مراجعه کنندگان نیز ممکن است گذشتن یک جلسه برای رسیدن به نتیجه مطلوب کافی نباشد. شما می‌توانید برای تشخیص تعداد جلسات لازم با پزشک خود مشورت کنید.
امکان مشاوره رایگان مرکز سوزنیران برای بیماران عزیز فراهم شده است. کافیست با شماره های مطب تماس بگیرید و یا با مراجعه حضوری سوالات خود را بپرسید. همچنین می توانید نظرات و سوالات خود را برای ما کامنت کنید.

فرم دهی سینه با طب سوزنی و کاشت نخ یک روش بسیار عالی برای تغییر سایز سینه است. بزرگ کردن سینه، کوچک کردن سینه و کاهش چربی سینه با طب سوزنی ممکن است. اگر برای انجام امبدینگ سینه ترغیب شده‌اید، کافیست شماره‌های تماس سوزنیران را از بخش تماس با ما در سایت بردارید و برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات تکمیلی با شماره‌ها تماس بگیرید. علاوه بر این می‌توانید با داشتن آدرس مرکز برای مراجعه حضوری اقدام کنید. دکتر محقق به عنوان مدرس رسمی امبدینگ در انجمن طب سوزنی و با سابقه نه ساله در درمان انواع بیماری‌ها با این روش بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

سوالات متداول

 • هزینه امبدینگ سینه چقدر است؟

هزینه ليفت سينه با امبدینگ بستگی به عوامل زیادی از جمله نوع و تعداد نخ استفاده شده برای تغییر سایز مراجعه کننده دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق هرجلسه امبدینگ سینه و دریافت وقت مشاوره حضوری با شماره‌های مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران در ارتباط باشید.

 • چند جلسه برای لیفت سینه با طب سوزنی و امبدینگ لازم است؟

تعداد جلسات امبدینگ و طب سوزنی برای رفع افتادگی و شل شدن سینه به عواملی مثل نوع پوست و سایز سینه مراجعه کننده دارد. اما به طور معمول بین ۱ تا ۳ جلسه به صورت هر ماه یک بار انجام می‌شود.

 • با انجام لیفت سینه با امبدینگ، چقدر تغییر سایز خواهیم داشت؟

تغییر سایز با انجام امبدینگ سینه بستگی به سن و سایز سینه بیمار دارد. اما به طور معمول انتظار تغییر 1 تا 3 سایز را داریم. این تغییر سایز پس از جلسات مداوم امبدینگ سینه خواهدبود و تا هنگامی که بیمار تغییر وزن پیدا نکند یا باردار نشود، ماندگار است.

83 دیدگاه

 1. من سایز سینه هام 90 هست و تازه این در حالیه که هنوز بچه هم شیر ندادم …همش آزارم میده این بزرگ بودن سینه ها
  قوز درآوردم اصن، گردن درد هم گرفتم؛ هیچ سوتین زیابیی هم نمیتونم بخرم، سوتین های خوشکل هم سایز کوچیکن؛ ولی با دکتر که صحبت کردم گفت سینه های ما ارثی بزرگ هست ، اگه امبدینگ انجام بدم برای کوچیک کردن سینه هام فایده داره ؟

  1. از امبدینگ میتوان برای کوچک کردن سینه، لیفت و فرم دهی آن استفاده کرد. معمولا طی یک دوره انجام امبدینگ، بسته به سیستم بدنی مراجعه کننده 1 الی 3سایز تغییر سایز را خواهیم داشت.

  2. با انجام ورزش سینه ها هم کوچیک میشه هم فرم میگیره ورزش بهترین راهه
   شما میتونی بدنسازی کار کنی اگه مرتب باشه کامل به انداره دل خواهتون تغییر میکنه
   و تازه باعث سفت شدن سینه هم میشه یعنی دیگه شما فشار خیلی کمتری رو روی گردن وکمرتون حس میکنی

 2. من سینه های خیلی بزرگی دارم و از عمل هم می ترسم ، هر کاری هم می کنیم سینه م کوچیک نمی شه . آیا امبدینگ و طب سوزنی برای کوچک کردن سینه هم اثر داره ؟ چون مطالب ضد و نقیض زیاد هست

  1. سلام. بله شما با انجام امبدینگ حداقل 1 تا 3سایز تغییر سایز خواهید داشت. لیفت و تغییر سایز سینه با امبدینگ یک روش کاملا طبیعی است و هیچگونه عوارضی در پی نخواهد داشت.

  2. با انجام ورزش سینه ها هم کوچیک میشه هم فرم میگیره ورزش بهترین راهه
   شما میتونی بدنسازی کار کنی اگه مرتب باشه کامل به انداره دل خواهتون تغییر میکنه
   و تازه باعث سفت شدن سینه هم میشه یعنی دیگه شما فشار خیلی کمتری رو روی گردن وکمرتون حس میکنی

 3. سلام ممنون از مطلب خوب و مفیذتون
  میشه سینه هارو بالا کشید با امبدینگ یا فقط برای کوچیک و بزرگ کردن سینه کاربرد داره؟

  1. سلام خواهش میکنم. بله با طب سوزنی یا امبدینگ میشه عمل لیفت، کوچک کردن، بزرگ کردن و فرم دهی سینه را انجام داد. نوع انجام کار توسط پزشک تشخیص داده میشه. روی بعضی افراد کاشت نخ تاثیر بیشتری داره و روی بعضی افراد طب سوزنی. در طی یک دوره 1 الی 3 سایز تغییر سایز بوجود میاد که روی لیفت و فرم سینه هم کار انجام میگیره.

 4. سلام وقت بخیر ، من 38 سال سن دارم و سایز سینه هام 85 هست و با توجه به اینکه مجرد هستم ولی حس می کنم که سینه هام شل شده و این موضوع ناراحتم می کنه و می خواستم بدنم که با طب سوزنی و امبدینگ میشه این مشکل ر حل کرد و نیاز به چند جلسه داره تا به نتیجه دلخواه برسم و ماندگاری این موضوع تا چند وقت ادامه داره و بستگی به چی داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام. با انجام امبدینگ حداقل 1 تا 3 سایز سینه هاتون تغییر سایز خواهد داشت. البته میزان پاسخ دهی و جلسات آن بستگی به عوامل زیادی دارد که شما باید بصورت حضوری مورد معاینه پزشک قرار بگیرید. ماندگاری کوچک کردن سینه با امبدینگ تا زمانی که وزنتون تغییری نکنه یا باردار نشید خواهد بود.

 5. با سلام و تشکر از مطلب مفیدتون. چند جلسه برای لیفت سینه با طب سوزنی لازمه؟

  1. سلام. تعداد جلسات لازم برای انجام لیفت سینه با طب سوزنی وابسته به عواملی از جمله سایز سینه مراجعه کننده است. برای تخمین تعداد جلسات، شما باید بصورت حضوری توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید. برای گرفتن نویت معاینه با شماره های مطب درتماس باشید.

   1. سلام وقت بخیر
    سایز سینه هام ۸۵هست ولی یکی از سینه هام بزرگتر از اون یکیه بخاطر اینکه قبلا فیبروکیستیک داشتم. میخوام هر دو سینه ام اندازه هم بشن در واقع سینه ی بزرگترم اندازه ی کوچیکتره بشه ولی سایزم از ۸۰ کمتر نشه؛ میشه لیفت و فرم دهی بشه ولی سایز کوچیک نشه؟ و اینکه جای سوزنها روی بدن میمونه یا نه؟

    1. با سلام.
     شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

  1. درود. هزینه لیفت سینه با امبدینگ بسته به شرایط و سایز سینه در هر فرد متفاوت هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 6. سلام من خانم 25 ساله و ورزشکاری هستم. میخواستم بدونم بعد از انجام امبدینگ و لیفت سینه، چقدر باید استراحت کنم؟ میتونم بلافاصله ورزشم رو ادامه بدم یا باید چند روز صبر کنم؟

  1. با سلام و درود. بعد از انجام امبدینگ سینه هیچ دوران نقاهتی وجود ندارد. شما میتوانید سریعا به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید. فقط در صورتی که ورزش های خیلی سنگین انجام میدهید، بهتر است تا 1 هفته از انجام آن ها خودداری کنید.

  1. درود. لیفت سینه با امبدینگ معمولا یک روش ماندگار است. درواقع ماندگاری سینه ی لیفت شده با امبدینگ تا زمانی که مراجعه کننده وزن کم و زیاد نکند یا باردار نشود ادامه خواهد داشت. چون پس از کم و زیاد کردن وزن، بافت چربی سینه شل خواهد شد و در هنگام بارداری نیز بعلت شیردهی، سینه ها افتاده شده و تغییر سایز خواهیم داشت.

 7. سلام من خانم 39 ساله ای هستم که بعد از زایمان و شیردهی، پوست سینه م خیلی افتاده شده. ایا با امبدینگ میتونم سینه هام رو لیفت کنم؟

  1. سلام و درود. با انجام لیفت سینه توسط امبدینگ، بطور همزمان بر روی لیفت، فرم دهی و سفت کردن بافت شل شده ی سینه کار انجام میگیرد. سینه بدلیل اینکه یک بافت چربی محسوب میشود و بعد از شیردهی شل و افتاده خواهد شد که با انجام امبدینگ این افتادگی بر طرف شده و بسته به شرایط شخص، انتظار 1 تا 3 تغییر سایز را داریم.

 8. سلام. مرسی از مطلب مفیدتون.
  من چندسالی ورزش کردم و بعد از سایز کم کردن، سینه هام خیلی افتاده و شل شد. میتونم با امبدینگ سینه لیفت کنم سینه هام رو؟؟!

  1. سلام خدمت شما. معمولا پس از انجام ورزش یا رژیم گرفتن، بافت سینه چون یک بافت چربی دارد دفورمه میشود. برای انجام لیفت سینه و اطمینان از جوابدهی آن باید حتما به مطب مراجعه کنید و حضورا توسط پزشک ویزیت شوید. برای دریافت نوبت مراجعه حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

 9. تا چه میزان با امبدینگ سینه میشه سایز سینه هارو تغییر داد؟ تغییر جزئیه یا زیاد؟

  1. با سلام خدمت شما. با توجه به نوع و سایز سینه و بدن هر فرد، تغییر سایز با امبدینگ و کاشت نخ میتواند از 1 تا 3 سایز متغیر باشد.

  1. سلام و درود. خیر، در زمان بارداری نه طب سوزنی و نه امبدینگ انجام نمیپذیرد. لیفت سینه با امبدینگ برای زنان شیرده هم باید حداقل 2-3 ماه از شیردهی آن ها گذشته باشد.

 10. ببخشید لیفت سینه با امبدینگ با لیفت سینه با طب سوزنی فرق داره؟ اگه اره، کدومش بهتره؟

  1. درود. برای لیفت سینه میتوان هم از طب سوزنی و هم امبدینگ استفاده کرد. تشخیص اینکه از کدام روش استفاده شود تا جوابدهی بهتر و کاملتری داشته باشد، با پزشک متخصص هست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره حضوری میتوانید با شماره های مطب در تماس باشید.

  2. ممنون از اطلاعات خوبتون، من ۲۳ سالم هست و قبلا وزنم زیاد بودش، از بچگی هم اینطوری تپل بودم، ولی خب ورزش رفتم و با باشگاه وزن خودم رو کاهش دادم، اما مشکلی که دارم اینکه سینه هام آویزون شده، میخواستم بدونم با امبدینگ سینه تا چه حد این افتادگی و شل‌بودن سینه هام رفع میشه

   1. سلام و درود خدمت شما. شما باید تحت معاینه حضوری قرار بگیرید تا پزشک بتونن تشخیص بدن چقدر امکان لیفت سینه هاتون وجود داره. اما به طور معمول پس از انجام امبدینگ برای لیفت سینه، انتظار تغییر حداقل 1 تا 3 سایز رو داریم.
    برای گرفتن وقت مشاوره حضوری میتونید با شماره های مطب تماس بگیرید.

 11. سلام. ممنون از مطلب عالیتون
  سوالم اینه که هزینه امبدینگ سینه برای نوع عمل و نوع سینه متفاوت هست یا همیشه یکی هست؟ و دوم هم اینکه سینه های نرم و پر چربی رو میشه با این روش سفت کرد؟

 12. برای عمل امبدینگ سینه باید دوره غذایی خاصی استفاده کنیم؟ من شنیدم بعضیا میگن پزشک یک هفته قبل و بعد عمل میگه فلان موارد رو بخورید و فلان موارد رو نخورید. درسته؟

  1. درود. اکثر درمان های تهاجمی برگشت پذیر هستند و در زمینه لیقت سینه با امبدینگ با اینکه درمان تهاجمی نیست و یک درمان طبیعی هست، امکان برگشت سایز در صورت کم یا زیاد شدن وزن شخص یا بارداری و شیردهی شخص وجود دارد.

 13. سلام. دختر خاله من چند وقت پیش با عمل جراحی سایز سینه هاشو تغییر داد ولی الان به نظر داره به حالت قبل برمیگرده سوالم اینه که درمان افتادگی سینه با نخ برگشت پذیره یا دائمی هست؟

  1. درود. رفع افتادگی سینه با نخ تا زمانی ماندگاری داره که شما تغییر وزن نداشته باشید و باردار نشید.

  1. درود. هزینه لیفت سینه با امبدینگ بسته به نوع و تعداد نخ استفاده شده و سایز سینه در هر فرد متفاوت هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 14. سلام من مربی بدنسازی هستم و هیج ایرادی تو هیکلم ندارم اما بخاطر شیردهی سینه هام شل و کوچیک شده خیلی بده اعتماد به نفسمو ازم گرفته اصلا جلو شوهرم لباسم عوض نمیکنم. درمان افتادگی سینه با نخ واقعا امکان پذیره؟؟

  1. با سلام خدمت شما. جوابدهی لیفت سینه با امبدینگ بسته به شرایط و سایز سینه در هر فرد متفاوت هست. اما بطور معمول چون سینه بافت چربی محسوب میشود، انتظار تغییر از 1 تا 3 سایز را داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 15. سلام میخاستم بدونم هزینه لیفت سینه با نخ در اصفهان با مرکز درمانی شما ممکنه تفاوت داشته باشه؟

  1. سلام . قیمت های لیفت سینه با نخ یا امبدینگ و .. بستگی به تعداد جلسات درمانی، سایز سینه و عوامل دیگه ای داره که باید بطور حضوری توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره حضوری میتونید با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 16. سلام. ممنون از مقاله خوبتون اطلاعات مفیدی گفتید که استفاده کردیم.
  فقط اینکه هزینه لیفت ممه با امبدینگ چقدر است؟

  1. درود. هزینه لیفت سینه با امبدینگ بسته به شرایط و سایز سینه در هر فرد متفاوت هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 17. سلام مچکرم از مطالب مفیدتون. ببخشید من 50 کیلو کاهش وزن داشتم سایزم از 100 رسیده به 70 یعنی سینه هام کاملا شل شدن و اویزون. لیفت سینه جواب میده؟ بعد هزینه لیفت سینه با لیزر رو شما نمیدونید چقدر هست؟؟

  1. سلام خدمت شما. جوابدهی لیفت سینه با امبدینگ بسته به شرایط و سایز سینه در هر فرد متفاوت هست و شما باید به طور حضوری مورد بررسی توسط پزشک قرار بگیرید. اما بطور معمول چون سینه بافت چربی محسوب میشود، انتظار جواب دهی و تغییر از 1 تا 3 سایز را داریم. قیمت های لیفت سینه با امبدینگ یا لیزر و .. هم بستگی به تعداد جلسات، سایز و عوامل دیگه ای داره که برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره حضوری میتونید با شماره های مطب در ارتباط باشید.

  1. درود. درواقع چیزی بعنوان درمان افتادگی سینه با سویا نداریم. سویا بعنوان یک مکمل بسیار خوب در کنار طب سوزنی و امبدینگ برای لیفت و درمان افتادگی سینه استفاده میشود.

 18. من سينم سايز ٧٥

  اما بعد شيردهي خيلي بد و اويزون شده

  از پروتز هم ميترسم😩

  بخاطر همين دلم ليفت سینه با امبدینگ ميخواد

  1. سلام رهای عزیز
   فرم دهی و لیفت سینه با طب سوزنی و کاشت نخ میتونه خیلی بهتون کمک کنه

 19. سلام
  اینکه میگن بعد از امبدینگ سینه سوار هواپيما شدن به خاطر فشار هوا خوب نيس راسته؟

  1. سلام و درود. خیر. لیفت سینه توسط امبدینگ درواقع هیچ شباهتی به پروتز ندارد. در امبدینگ سینه فقط نخ هایی زیر پوست بیمار کاشته میشود که هیچگونه مشکلی در صورت تغییر فشار هوا ایجاد نخواهد شد.

 20. سلام خسته نباشید. ببخشید شما بالا كشيدن سينه با ورزش رو پیشنهاد میدید یا لیفت سینه با نخ؟ کدومش ماندگاری بیشتری داره؟ اگه باهم استفاده بشن بهتر نیست؟

  1. درود. برای لیفت سینه ورزش زیاد تاثیری ندارد و حتی ممکن است که باعث کمتر شدن بافت سینه شود. اما اگر کاشت نخ برای لیفت سینه و ورزش بطور همزمان انجام شوند، تاثیر بیشتر خواهد شد.

 21. با تشکر از توضیحاتتون درمورد لیفت سینه با نخ. درمان افتادگي سينه با لیزر چطوریه؟ میشه اگه اطلاع دارید توضیح بدید؟

  1. درود. لیفت سینه با لیزر هم یکی از روش های غیر تهاجمی برای لیفت و فرم دهی سینه هست که نسبت به امبدینگ و کاشت نخ برای لیفت سینه تاثیر کمتری داره.

 22. سلام خسته نباشید. میخواستم اول تشکر کنم از مطالب خوبتون درمورد لیفت سینه با نخ و بعد هم بپرسم که آیا از همکارانتون کسی رو برای ليفت سينه با طب سوزني در شیراز میشناسید که به من معرفی کنید؟؟

  1. درود. خیر متاسفانه همکاری برای لیفت سینه با طب سوزنی در شیراز نداریم. اما میتونید در گوگل جست و جو کنید.

 23. سلام ليفت سينه با طب سوزني مشهد من رفتم اصلا خوب نبود. لیفت سینه با نخ رو الان میتونم بعد از اون طب سوزنیه انجام بدم یا اینم قرار نیست جواب بده؟؟

  1. درود بر شما. بله میتونید انجام بدید البنه قبل از از اینکه لیفت سینه با نخ رو انجام بدید حتما پزشک رو مطلع کنید از وضعیت.

 24. سلام من ۲۳ سالمه سایزم ۷۵ هست و شوهرم از سینه هام راضی نیست. بزرگ کردن سینه با طب سوزنی چقدر طول میکشه؟ چند جلسه لازمه؟

  1. درود. برای کسب اطلاعات درخصوص بزرگ کردن سینه با طب سوزنی میتونید مقاله لینک شده رو مطالعه کنید. اما بطور کلی تعداد جلسات لازم برای شما بستگی به مواردی دارد که پزشک باید پس از معاینه حضوری شما بررسی کرده و خدمتتان اعلام نماید.

 25. سلام من سینه هام ۹۰ بعد از شیر دهی خیلی شل و افتاده شده. دوست دارم ۸۰ بشه. هزینه کوچك کردن سینه با طب سوزنی برای من تقریبا چقدر میشه؟!

  1. سلام. باید بصورت حضوری مورد معاینه توسط پزشک قرار بگیرید و طبق عواملی مثل تعداد جلسات لازم، این قیمت به شما اعلام بشه. بطور کلی برای اطلاع از هزینه امبدینگ و طب سوزنی میتونید مقاله لینک شده رو مطالعه کنید.

 26. سلام خسته نباشید من رژیم گرفتم ‌‌وسینهام کاملا آویزون شده خیلی خیلی افتاده است آیا با این روش میشه جمع شن

  1. سلام دوست عزیز. بله از امبدینگ میشه برای فرم دهی، جمع کردن و بالا آوردن سینه استفاده کردن

 27. سلام خسته نباشید من ۳۰ سال دارم و یک بچه ۸ ساله دارم سینه های من خیلی کوچیک و هم چنین اصلا با هم تقارن ندارن و بعد از شیر دهی هم نسبت به قبل کوچکتر و هم شل و نسبتا افتاده شده آیا با طب سوزنی و امبدینگ مشگل حل شد
  و در تبریز جایی هست این کار رو بکنم

  1. با سلام.
   شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

 28. باسلام من مرد هستم و سينهام قبلا چاق بودم هنوز كوچك نشدن ايا بااين رؤش ميتونم ازبين ببرمشون

 29. سلام، من بعد از ۱دوره که خیلی لاغر شدم سایز سینمم خیلی کم شد در حدی ک میخواستم برم پروتز کنم
  این روش روی بزرگ کردن سینه هم تاثیری داره؟

  1. سلام نیلو عزیز
   بله طب سوزنی و امبدینگ برای افزایش حجم سینه هم کاربرد داره و میتونید از اون استفاده کنید.

 30. سلام لیفت سینه با امبدینگ تا چه سنی جواب میده و چند سایز کوچیک تر میشه سینه ها؟

  1. سلام و عرض ادب. معمولا لیفت سینه با نخ امبدینگ تا سنین بالا امکان پذیر هست منتها در سنین پایین امکان جواب دهی بیشتر هست. معمولا در دوره انجام کار هم بین 2 تا 3 سایز کاهش سایز رو تجربه خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا