هزینه و قیمت امبدینگ چقدر است؟

4.4/5 - (129 امتیاز)

اهمیت زیبایی و تناسب اندام افراد را به این فکر وادار می‌کند که روش‌های مختلف را برای رسیدن به اندام ایده آل خود امتحان کنند. یکی از روش‌های جدید برای کاهش وزن  امبدینگ است. این شیوه از زیرشاخه‌های طب سوزنی است و تا کنون تاثیر مثبت خود را در این زمینه نشان داده است. در این مقاله درباره روش امبدینگ، هزینه امبدینگ و میزان تاثیر آن در لاغری و تناسب اندام برای شما مطالبی را آماده کرده‌ایم. قبل از آن لازم است بدانیم امبدینگ چیست؟ پس در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم در زمینه طب سوزنی نشایی یا همان امبدینگ را به دست آوردید.

هزینه نخ لاغری

نخ های مورد استفاده برای لاغری با امبدینگ، دارای جنس های مختلفی هستند. با توجه به تفاوت جنس نخ های امبدینگ، قیمت آن ها نیز بسته به جنسشان و وضعیت بازار دارای نوسان بوده و متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق نخ لاغری میتوانید با شماره های مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران در تماس باشید.

هزینه امبدینگ چقدر است؟

قیمت هر جلسه انجام فرایند امبدینگ با توجه به نوع نخ استفاده شده، مقدار نخ استفاده شده، و همچنین مواضع و نقاطی که قرار است مورد درمان قرار گیرد، متفاوت و قابل تغییر است. معمولاً بین ۵۰۰ هزارتومان الی ۲ میلیون تومان باید برای هر جلسه هزینه کنید. (به روزرسانی شده در اردیبهشت ۱۴۰۲) تکرار جلسات در امبدینگ بستگی به نظر پزشک و متخصص و همچنین رضایت فرد متقاضی دارد. احتمالا تا اینجا متوجه شدید که در امبدینگ تلاش می‌کنند با کاشت نخ‌ مخصوصی در بدن، تناسب اندام را به شما برگردانند. برای آشنایی بیشتر در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

هزینه و قیمت امبدینگ
قیمت امبدینگ با توجه به نخی که استفاده می شود متفاوت است.

همانطور که گفته شد یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت امبدینگ نوع نخ مصرفی است. از انواع نخی که برای این عمل قابل استفاده است می‌توان نخ مونوكريل، ويكريل، پى دى او و… نام برد. هر یک از انواع این نخ‌ها تاثیرات متفاوتی را نشان خواهند داد و بنابراین قیمت‌های متفاوتی نیز دارند.

هزینه انجام امبدینگ بسته به نوع چربی که باعث ایجاد چاقی شده نیز متفاوت است. برای مثال چاقی می‌تواند به دلیل کم کاری تیروئید، پرخوری‌های عصبی، وراثت و یا عوامل دیگری به وجود آمده باشد. قیمت و هزینه انجام این عمل بسته به علت چاقی متفاوت خواهد بود.

امبدینگ چیست؟

یکی از روش های لاغری موضعی ‌امبدینگ است. این روش برای نقاط مختلفی از بدن قابل استفاده است. در ران، پهلو و شکم، بازوها و حتی صورت نیز ‌‌‌‌شما می‌توانید از روش امبدینگ و لاغری با نخ استفاده کنید. اما به دلیل تجمع بیشتر چربی‌ها در نواحی شکم و پهلوها، این نقاط بدن برای لاغری بیشتر مورد توجه هستند. با توجه به تاثیر مثبت طب سوزنی در لاغری و تناسب اندام، معمولاً افراد در انتخاب بین این دو روش یعنی طب سوزنی و یا امبدینگ دچار شک و تردید می شوند.

تفاوت این دو روش در این است که طب سوزنی آنی و در لحظه انجام می‌شود. همچنین طب سوزنى ١٠ الی ١٢ جلسه زمان برده و بايد سوزن ها حداقل نيم ساعت در بدن شخص بماند و نياز به مراجعه مداوم در طى دوره درمان دارد. اما در روش امبدينگ نخ هاى قابل جذب با سوزن هاى مخصوص داخل بدن شخص گذاشته شده و ٣ الی ۴ هفته زمان ميبرد كه نخ ها جذب شود. با توجه به مطالب گفته شده اگر طب سوزنی را انتخاب کنید باید طی جلسات متعدد به سوزنیران مراجعه کنید ولی اگر امبدینگ را برای تناسب اندام انتخاب کنید، در بازه‌های زمانی طولانی‌تری مجبور به مراجعه به مطب هستید.

در مورد دردناک بودن یا نبودن فرایند طب سوزنی نشایی، لازم است بدانید سوزن‌هایی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند، کمی ضخیم‌تر از سوزن‌های معمولی هستند. اما باز هم درد ناشی از آن‌ها از سرنگ و آمپول کمتر خواهد بود. در نتیجه با خیال راحت به شما می‌گوییم که درد زیادی را تحمل نخواهید کرد.

تاثیرات امبدینگ در لاغری

واکنشی که بدن انسان در برابر نخ‌های کاشته شده در امبدینگ از خود نشان می‌دهد، در واقع همان واکنشی است که در برابر سوزن‌های طب سوزنی برای لاغری در بدن رخ می‌دهد. اما با توجه به مدت زمان طولانی‌تری که لازم است نخ‌ها ‌جذب شوند، می توان گفت از تاثیر بیشتری برخوردار است. همچنین در این مدت زمان فعالیت های بدنی انسان نیز منجر به لاغری بیشتر خواهد شد.

امبدینگ با تاثیر مثبتی که در کاهش اشتهای افراد دارد به لاغری کمک خواهد کرد. به ویژه در افرادی که از پرخوری‌های عصبی رنج می‌برند، این روش بسیار موثر خواهد بود. امبدینگ شکم با افزایش سوخت و ساز بدن به لاغری بیشتر کمک خواهد کرد. تنظیم هورمون‌های مختلف نیز یکی از تاثیرات مثبت این روش می‌باشد.

از دیگر تاثیرات مثبت امبدینگ می‌توان به افزایش گردش خون و در نتیجه افزایش متابولیسم اشاره کرد که منجر به سوزاندن چربی‌های اضافی هم خواهد شد. حتما توجه داشته باشید که انجام فرایند امبدینگ باید به تنهایی تاثیرات خود را نشان دهد. تجویز قرص‌های دست‌ساز توسط برخی از پزشکان و متخصصان این حوزه امری نادرست است. البته که داشتن رژیم غذایی متعادل و صحیح و انجام فعالیت‌های بدنی مانند پیاده‌روی فرآیند کاهش وزن را تشدید می کند اما تجویز دارو در این زمینه اشتباه است.

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که از عدم تناسب اندام رنج می‌برید و می‌خواهید هرچه زودتر از شر چربی‌های اضافه راحت شوید، کافیست به سوزنیران مراجعه کنید. دکتر محقق با سابقه ۱۴ ساله و به عنوان مدرس رسمی امبدینگ انجمن طب سوزنی یاری‌گر شما در این مسیر خواهد بود.

هزینه و قیمت امبدینگ برای لاغری چقدر است؟

قیمت امبدینگ برای درمان بیماری‌های مختلف متفاوت است. هزینه آن به عوامل مختلفی مانند جنس نخ یا شدت بیماری مرتبط است. برای درمان لاغری با امدینگ نیز هزینه ها به عوامل متعددی مرتبط است. بهتر است قبل از آن که عمل امبدینگ را انجام دهید باید با پزشک متخصص طب سوزنی مشورت کنید.

تاثیرات مثبت امبدینگ در رفع بیماری‌های مختلف

یکی از دلایل چاقی و عدم تناسب اندام، یبوست‌های مزمن است. افرادی که از این بیماری رنج می‌برند، معمولاً از امبدینگ نتایج مثبتی را به دست می‌آورند. علاوه بر این تاثیر مثبت طب سوزنی نشائی در تنظیم هورمون‌های مختلف بدن و در نتیجه رفع مشکلات هورمونی، به تنظیم قاعدگی ‌در بانوان کمک خواهد کرد. ورم و نفخ معده و همچنین رفلاکس بیمار از دیگر بیماری‌هایی است که با این روش قابل درمان است.

از آنجا که چاقی علت بسیاری از بیماری‌ها شناخته شده است، می‌توان گفت شما با انجام امبدینگ از بسیاری از بیماری‌هایی که به دلیل چاقی مفرط به وجود می‌آید نیز جلوگیری می‌کنید. پس با یک تیر چند نشان‌ را خواهید زد. علاوه بر این یکی از مزایای امبدینگ این است که هیچ محدودیت سنی برای آن نخواهید داشت.

امبدینگ و تناسب اندام
چربی‌سوزی با امبدینگ ممکن خواهد بود

امبدینگ به چه افرادی توصیه می‌شود و چه افرادی منع استفاده دارند؟

انجام عمل امبدینگ برای افرادی که دچار عفونت‌های مختلف هستند منع می‌شود، چرا که ورود یک شی خارجی به بدن احتمال افزایش عفونت را بیشتر خواهد کرد. همچنین اگر چاقی شما ناشی از ناهماهنگی عوامل هورمونی است توصیه ما به شما استفاده از سایر روش‌هاست. چراکه روش امبدینگ در کاهش این نوع از چاقی چندان موثر نیست. اما در چاقی‌هایی که به دلیل پرخوری‌های عصبی به وجود می‌آیند تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت.

با مطالعه این مقاله دریافتید که با کاشت نخ‌ مخصوصی در بدن، می‌توانید تناسب اندام خود را بازیابید. اگر شما نیز از چاقی و عدم تناسب اندام رنج می‌برید کافیست به مطب دکتر سید جعفر محقق مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به دست آورید. برای این کار به بخش تماس با ما در سایت مراجعه کرده و ضمن داشتن شماره تماس سوزنیران، آدرس مطب را نیز داشته باشید. سوالات خود رادر این رابطه در بخش نظرات از ما بپرسید و  پاسخ خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

 • قیمت امبدینگ شکم چقدر است؟

هزینه امبدینگ شکم برای لاغری بستگی به موارد زیادی از جمله تعداد جلسات مورد نیاز و تعداد نخ مورد نیاز شما دارد. جهت اطلاع از هزینه ها و قیمت هر جلسه امبدینگ شکم میتوانید بطور مستقیم با کارشناسان ما در سوزنیران در ارتباط باشید.

 • هزینه امبدینگ صورت تقریبا چقدر میشود؟

جهت محاسبه هزینه امبدینگ صورت نیاز به معاینه شما توسط پزشک است زیرا قیمت هر جلسه امبدینگ صورت باتوجه به میزان وخامت وضعیت صورت شما و تعداد جلسات مورد نیاز شما بستگی دارد.

40 دیدگاه

  1. لطفادرمورد هزینش بفرمایید
   ودر یک دوره چقد کاهش وزن ایجاد میشه

 1. سلام، اما شما در مورد قیمت دقیق چیزی نگفتید؛ ممنون میشم بفرمایید هزینه هرجلسه امبدینگ چقدر هست

  1. قیمت دقیق امبدنیگ و طب سوزنی به عوامل گوناگونی بستگی داره ، مثلا نوع نخ و …

   شما میتونید برای مشاوره رایگان و تعیین قیمت با مطب در تماس باشید

 2. سلام ممنونم بابت مقاله خوبتون؛
  هزینه امبدینگ برای لاغری هر جلسه چقدر هست ؟

  1. سلام هزینه تقریبی داخل متن ذکر شده ؛ برای دریافت هزینه دقیق امبدنیگ لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید

    1. سلام سوما عزیز.
     نه هیچ منعی نداره. افراد مبتلا به ام اس هم می تونن از امبدینگ استفاده کنن

  1. سلام، استفاده از امبدینگ یا طب سوزنی رو باید پزشک معاینه و بررسی کنند و سپس نتیجه رو اعلام کنند.

  1. نخ های امبدینگ تفاوت زیادی دارند. به عنوان مثال جنس نخ ها متفاوت هست. همچنین زمان جذب نخ های امبدینگ نیز با هم فرق دارند.
   بر حسب اینکه امبدینگ برای درمان چه بیماری باشد دکتر نوع نخ را تشخیص می دهد.

  1. سلام. نخ های امبدینگ برندهای مختلف داره. نخ های امبدینگ مطب دکتر محقق نخ های آمریکایی هستن که جزو بهترین جنس های نخ امبدینگ هست.
   برای اطلاع از هزینه ها هم با مطب تماس بگیرید.

  1. سلام. برای اطلاع از هزینه های درمان طب سوزنی و یا امبدینگ با مطب دکتر محقق تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   تلفن تماس : 22904799 ، 26414399

 3. تاثیر این نوع درمان تا چه حدی هست ؟ ایا دائمی هست تاثیر امبدینگ؟

  1. برای اطلاع از هزینه های امبدینگ با مطب دکتر محقق تماس حاصل فرمایید یا برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله هزینه امبدینگ را مطالعه کنید.

  1. سلام. جنس نخی که برای امبدینگ مورد استفاده قرار میگیرد بسته به نوع درمان و شرایط هر فرد متفاوت است. اما غالبا برای امبدینگ های درمان و لاغری از نخ های کرومیک یا PDO استفاده میشود.

 4. سلام هزینه نخ لاغری و لاغری با طب سوزنی خیلی باهم فرق میکنه؟ درواقع لاغری با نخ ارزون تره یا طب سوزنی؟

  1. درود. از نظر قیمت امبدینگ پیشنهاد میشه چون فواصل جلسات و دوام آن طولانی تر است. البته پزشک باید تشخیص بدن که شما میتونید از لاغری با نخ استفاده کنید یا خیر. برای گرفتن نوبت مشاوره و معاینه حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

 5. سلام ممنون از اطلاعاتی که درمورد هزینه نخ لاغری دادید. فقط اینکه من دنبال دکتر خوب برای امبدینگ هستم. ایا اطلاعاتی در این زمینه هم دارید؟

 6. ببخشید قیمت نخ امبدینگ که برای لاغری هست با قیمت نخ امبدینگ که برای کارای دیگه مثلا انجام میشه فرق داره یا همش یکی هست؟؟

  1. درود. خیر قیمت نخ امبدینگ برای لاغری با بقیه موارد هیچ تفاوتی نداره. منتها جنس های مختلفی از نخ های امبدینگ وجود داره که این تاثیر داره در قیمت ها و کارایی ها.

 7. سلام هزینه نخ لاغری به سایزی که شخص داره هم مربوط میشه؟ مثلا من سایزم ۴۰ هست میخام بشه ۳۸.

  1. با سلام خدمت شما مریم عزیز. بله نسبت به تعداد جلساتی که باید انجام بشه تا شما به سایز دلخواه برسید، هزینه ها متفاوت هستن.

 8. سلام من که دیروز کاشت نخ نزد دکتر اعتمادی داشتم برای درمان ام اس که درد زیادی دارم سه ملیون از من گرفت.

  1. سلام و عرض ادب. در مرکز تخصصی سوزنیران جهت درمان ام اس از امبدینگ استفاده نمیشه بعلت اینکه تمام نقاطی که مورد نظر پزشک هست برای درمان رو نمیشه کاشت نخ انجام داد و در برخی از این نقاط ممکنه عفونت دیده بشه. به همین علت ما درمان ام اس با طب سوزنی رو انجام میدیم و هزینه ای که شما پرداخت کردید بسیار بالاتر از مبلغ اصلی این خدمات هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا