هزینه و قیمت هر جلسه طب سوزنی چقدر است؟

قیمت طب سوزنی از مهمترین مواردی است که خواه یا ناخواه هنگام یا قبل از مراجعه به مطب پزشک یا بیمارستان برای هر بیماری و درمان آن، در ذهن شما  نقش می‌بندد. طب سوزنی نیز مانند هر روش درمانی دیگری هزینه‌های خاص به خود را دارد. میزان هزینه طب سوزنی بسته به زمان و عوامل دیگر متفاوت است. در این مقاله میزان هزینه‌های درمانی طب سوزنی را برای شما شرح می‌دهیم.

هزینه طب سوزنی

شاید بتوان گفت طب سوزنی به نوعی با بقیه روش‌های درمانی کمی متفاوت است. این روش درمانی جزو روش‌های درمانی جدید در کشور محسوب می‌شود و حتی تا چند سال پیش برای آن حق بیمه تعریف نشده بود. وسایل طب سوزنی و سوزن‌های آن عموماً وارداتی هستند و از خارج کشور تأمین می‌شوند. به این ترتیب بالا رفتن قیمت ارز و دلار تأثیر مستقیمی روی هزینه‌های طب سوزنی می‌گذارد.

از طرف دیگر طب سوزنی جزو روش‌های درمانی عملی به حساب می‌آید. به این ترتیب درمان بیمار به صورت کاملا عملی و کار مداوم صورت می‌گیرد و باعث می‌شود هزینه‌ها نسبت به ویزیت معمولی کمی بالاتر بروند.

هزینه تقریبی طب سوزنی

احتمالا در جریان هستید که طب سوزنی شامل جلسات متعددی می‌باشد. معمولا برای هر بیماری بین 10 تا 15 جلسه درمانی نیاز است. هرچند گاهی حتی یک جلسه درمانی کافی بوده و بیماران زیادی پس از یک جلسه احساس رضایت کامل داشته‌اند. اما به طور معمول به حدود 10 جلسه درمانی نیاز است که بر اساس کارهای انجام شده در هر جلسه قیمت و هزینه طب سوزنی حدود 150 هزار تومان خواهد بود. امروزه برخی شرکت‌های بیمه نیز طب سوزنی را در پوشش‌های بیمه‌ای قرار داده‌اند که بیماران می توانند از مزایای آن استفاده نمایند.

همان‌طور که اشاره کردیم عوامل متعددی روی قیمت طب سوزنی تاثیرگذار است که در ادامه آن‌ها را شرح می‌دهیم.

عوامل موثر بر هزینه طب سوزنی

پیش‌تر گفتیم که برای هر جلسه درمانی حدود 150 هزار تومان هزینه طب سوزنی برآورد می‌شود. اشاره کردیم که عوامل متعددی بر حدود این قیمت تأثیر گزار است. تعداد جلسات برای هر بیماری متفاوت است. عواملی که بر قیمت طب سوزنی موثر است شامل موارد زیر می‌باشد:

 • زمان هر جلسه درمانی
 • تعداد سوزن‌های استفاده شده
 • قیمت سوزن‌ها
 • روش درمان
 • نوع بیماری

طب سوزنی سوزنیران

با وجود گذشت چندین سال از استفاده این روش درمانی همچنان برای بعضی افراد این سوال وجود دارد که طب سوزنی چیست؟ طب سوزنی و طب سنتی روش درمانی چند هزار ساله است که در درمان بسیاری از بیماری‌ها از زمان‌های قبل در چین باستان مورد استفاده واقع میشد. به مرور زمان طب سوزنی در کشور‌های دیگر و اروپا نیز رواج پیدا کرده است. در کشور ما ایران نیز طب سوزنی چندین سال است که مجوز گرفته و در مطب‌های مختلف مانند مطب دکتر محقق استفاده می‌شود. این روش درمانی مزایای زیادی دارد که در صورت نیاز می‌توانید در سایت سوزنیران درباره آن بیش‌تر اطلاعات به دست آورید.

قیمت طب سوزنی برای چاقی صورت

داشتن صورتی گرد و توپر یکی از فاکتورهای جذابیت بانوان محسوب می شود. خوشبختانه امروزه چاقی صورت با طب سوزنی و امبدینگ امکان پذیر است. قیمت طب سوزنی برای چاقی صورت بستگی به عوامل زیادی از جمله میزان چاقی مد نظر مراجعه کننده و تعداد جلسات طب سوزنی تخمین زده شده توسط پزشک متخصص طب سوزنی در راستای رسیدن به آن دارد. معمولا این تعداد جلسات بین 10 تا 15 جلسه تخمین زده می شوند. برای اطلاع از قیمت نهایی هرجلسه طب سوزنی برای چاقی صورت، میتوانید با شماره های مطب دکتر محقق در تماس بوده و وقت مشاوره حضوری دریافت کنید.

قیمت کاهش وزن و لاغری با طب سوزنی

یکی از مواردی که به شدت این روزا در بحث طب سوزنی و امبدینگ مورد توجه و استقبال واقع شده است کاهش وزن و لاغری با طب سوزنی است. طبق تحقیقات صورت گرفته مشخص شده است که طب سوزنی از بسیاری از روش‌های درمانی سنتی در کاهش وزن موثرتر واقع می‌شود. امروزه بسیاری از افراد برای لاغری از طب سوزنی و امبدینگ استفاده می‌کنند. قبلا در مقاله لاغری با طب سوزنی درباره این موضوع به طور کامل صحبت کردیم که در صورت نیاز می‌توانید مطالعه کنید. برای اطلاع از قیمت و هزینه طب سوزنی برای لاغری می‌توانید به سایت سوزنیران یا مطب دکتر سید جعفر محقق مراجعه کنید و از قیمت‌های طب سوزنی برای لاغری مطلع شوید.

لاغری با طب سوزنی
هزینه کاهش وزن با طب سوزنی در سوزنیران بسیار پایین است.

هزینه درمان کمر درد با طب سوزنی

درد کمر و گردن ممکن است به دلایل زیادی اتفاق بایفتد. در مقاله درمان درد کمر و گردن با طب سوزنی درباره این موضوع به طور کامل توضیح دادیم. هزینه طب سوزنی در درمان گردن درد و کمر درد نیز همان‌طور که گفتیم به عوامل زیادی مانند تعداد و زمان جلسات بستگی دارد.

هزینه های درمان سردرد و میگرن با طب سوزنی

طب سوزنی با وارد کردن سوزن در نقاط خاصی از بدن و تحریک اعصاب باعث آرامش و ایجاد انرژی مثبت در بدن شما خواهند شد. این روش درمانی در درمان سردرد و میگرن بسیار موثر واقع می‌شود. در صورتی که در این باره به اطلاعات بیش‌تری نیاز دارید مقاله درمان میگرن و سردرد با طب سوزنی را مطالعه کنید.

طب سوزنی سوزنیران
درمان انواع بیماری ها با طب سوزنی در مرکز سوزنیران انجام می شود

سوالات متداول

هزینه طب سوزنی برای لاغری چقدر است؟

کاهش وزن و لاغری با طب سوزنی در ایران قیمت زیادی ندارد. البته میزان هزینه طب سوزنی برای درمان چاقی به عوامل مختلفی مانند تعداد جلسات درمانی و یا تعداد سوزن‌ها بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت طب سوزنی برای کاهش وزن می‌توانید از مشاوره رایگان دکتر محقق موسس سوزنیران بهره ببرید.

چه عواملی بر قیمت طب سوزنی تأثیر گذار است؟

از عواملی که روی هزینه طب سوزنی تأثیر می‌گذارند می‌توانیم به تعداد و زمان جلسات درمانی، میزان سوزن‌های استفاده شده، قیمت سوزن ها و نوع بیماری اشاره کنیم.

قیمت طب سوزنی برای درمان سردرد و میگرن چقدر است؟

نمی‌توان به طور دقیق درباره قیمت و هزینه طب سوزنی برای درمان صحبت کرد. در واقع این به عوامل مختلفی بستگی دارد که پزشک باید درباره آن تصمیم گیری کند. شما می توانید قبل از درمان با طب سوزنی با مطب دکتر سید جعفر محقق تماس بگیرید و از هزینه های درمانی مطلع شوید.

هزینه طب سوزنی در ایران همان‌طور که گفتیم به عوامل متعددی بستگی دارد. دکتر محقق اولین و بهترین مدرس امبدینگ با ده ها سال تجربه در زمینه طب سوزنی از بهترین نوع سوزن‌ها در طب سوزنی استفاده می‌کند. قیمت و هزینه طب سوزنی سوزنیران بسیار مناسب بوده و به شما در درمان بیماری‌ها کمک شایانی خواهد کرد. در این مقاله همچنین درباره هزینه لاغری با طب سوزنی نیز صحبت کردیم. امیدواریم که این مقاله باب میل شما بوده باشد. در صورتی که همچنان در این زمینه سوال دارید در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید. دکتر محقق در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهد بود.

از بین بردن سیاهی زیر چشم

102 دیدگاه

 1. سلام اگر ممکنه در مورد هزینه درمان میگرن با طب سوزنی بیشتر بگید؟ و اینکه چند جلسه نیاز هست که مراجعه بشه و ایا درمان سردرد و میگرن با طب سوزنی قطعی هست ؟

  1. در مورد هزینه های درمان با طب سوزنی این مورد کاملا بستگی به شرایط و متریالی ک استفاده می شود دارد. برای اطلاع از قمیت دقیق لطفا با شماره های 22904799 ، 26414399 تماس حاصل نمایید.

   در مورد تعداد جلسات ، برای درمان سردرد و میگرن با طب سوزنی معمولا بین 8 تا 10 جلسه نیاز است و بیمار پس از سه تا چهار جلسه تفاوت را متوجه خواهد شد.

   1. سلام وقت بخیر ، میشه راهنمایی کنید ؟! بابت دو مرحله بادکش کمر ، یک مرحله حجامت بین دو کتف و یک مرحله سوزن درمانی برای گرفتگی نسبتا تخفیف کمر رو با ۴۰۰ هزار تومان تخفیف ، یک میلیون و پانصد هزار تومان از من گرفتن ، آیا این مبلغ بابت این خدمات درسته ؟!!!

    1. سلام وقت شما بخیر. میتونید سرچ کنید و از سايت نظام پزشكى تعرفه هاى طب سوزنى را مشاهده کنید.

 2. سلام و ممنون بابت مقاله خوبتون، هزینه طب سوزنی برای چاقی صورت هم میفرمایید

  1. لطفا با شماره های مرکز در تماس باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید

  2. سلام وقت بخیر؛
   یعنی واقعا باعث لاغری میشه؟؟؟
   من سالها رژیم گرفتم اما موفق نشدم لاغر شم.
   یعنی بااین روش امیدی هست؟؟؟؟
   سی و هفت سالمه
   11۰کیلو هم وزنمه

 3. من مدت ها از دیسک کمر و گردن رنج میبردم ، تا اینجا یکی از اقواممون طب سوزنی برای انجام داد و از این رو به اون روز شد. بعد از کلی تحقیق با دکتر محقق آشنا شدم و تصمیم دارم برای درمان دیسک کمر مراجعه کنم؛ فقط موردی که هست اینکه هزینه طب سوزنی برای دیسک کمر بیشتر از قیمت اون برای سایر موارد هست ؟

  1. هزینه های طب سوزنی در موارد مختلف متفاوت است ، اما اینگونه نیست که برای درمان کمردرد بیشتر باشد و برای درمان دیگری کمتر باشد؛ در مورد قیمت دقیق طب سوزنی باید پزشک متخصص اظهار نظر نماید.

   1. سلام وقت بخیر
    پدر من اسیب نخایی شدید از کمر مهر L1 شدن حدودا هفت ماه
    ایا امیدی برای درمان با طب سوزنی هست

    1. با سلام. MRI و عکس های شما باید توسط دکتر محقق بررسی شده و پس از معاینه حضوری، دکتر امکان تشخیص با طب سوزنی را بطور قطعی خدمت شما اعلام کنند. شما میتوانید جهت دریافت نوبت و وقت معاینه حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

   2. برای تشنج بچه ام یکی رو معرفی کردن رفتم جلوش گفت جلسه ای یک میلیون و پانصد هزارتومان واقعا این نرخ جز درمانهاتون هست

    1. خیر، در سورنیران قیمت ها کاملا منطقی و معقول هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با مطب در تماس باشید

 4. سلام من مادرم چند سال پیش طب سوزنی انجام داد و اون موقع جلسه ای 30 تومن بود ؛ اما نتیجش فوق العاده بود و کاملا راضی بودیم ، کمر درد و گردن درد مادرم کاملا خوب شد

    1. با سلام.
     شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

 5. من پیش دکتر محقق طب سوزنی انجام دادم برای درمان میگرن و خیلی راضی بودم ، بعد از انجام طب سوزنی کلی دردم کم شد و بهتر شدم

 6. سلام و خسته نباشید.
  هزینه ها برای هرکاری فرق داره؟ یعنی مثلا هزینه طب سوزنی برای سردرد با هزینه طب سوزنی برای کمر درد یا لاغری فرق داره یا همه مثل همن؟

  1. بله هزینه ها متفاوت هست. برای کسب اطلاعات با شماره‌های کلینیک تماس بگیرید.

  1. سلام. بسته به نوع بیماری دکتر هزینه ی امبیدنگ و طب سوزنی را برای هر جلسه مشخص می کنند. برای اطلاع از قیمت طب سوزنی و امبدینگ با مطب دکتر محقق تماس بگیرد.
   تلفن تماس : 22904799 ، 26414399

 7. سلام ممنون بابت مقاله خوبتون اما یک سوال دارم.
  من برای درمان کمردرد مادرم تصمیم گرفتیم که از طب سوزنی استفاده کنیم. خوب طبیعتاً آدم وقتی که میخواد یه کاری رو برای اولین بار انجام بده تحقیق می کنه و پرس و جو می کنه . بعد از تحقیقاتی که در مورد طب سوزنی و دکتر های مختلف انجام دادم به این نتیجه رسیدم که قیمت و هزینه طب سوزنی در بین پزشکان مختلف متفاوت است میخواستم بدونم علت این اختلاف قیمت چیه؟

  1. سلام
   بله متاسفانه بعضی از مطب ها قیمت های اغراق آمیزی برای طب سوزنی می گیرند که جالب نیست. اما معمولا تعرفه های درمانی برای طب سوزی جلسه ای حدود 70 تا 90 هزار تومان است.

  1. سلام. هزینه های درمانی به نوع بیماری و مشکل بستگی دارد که با تشخیص پزشک باید انجام شوند. سلام. برای اطلاع از هزینه های درمان با مطب دکتر محقق تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   تلفن تماس : 22904799 ، 26414399

 8. بنام خدا
  خدمت جناب آقای دکتر محقق عرض سلام دارم
  خواهر من 59 ساله حدود 2 سال پیش بدلیل ناراحتی گوش دچار بل پالزی شده و با وجود چندین جلسه فیزیوتراپی ، متاسفانه بهبودی چندانی حاصل نشده و ایشان از مشکل تعادل هنگام راه رفتن (گاهی اوقات) ، ناراحتی چشم و افتادگی نیمه صورت و دهان رنج می برند . ممنون می شوم اگر در مورد تعداد جلسات لازم برای درمان ایشان ، هزینه هر جلسه و اینکه آیا این مشکل واقعا با طب سوزنی قابل درمان می باشد ، راهنمایی فرمائید .
  سپاسگزارم

  1. با سلام
   طب سوزنی در درمان این بیماری کاملا موثر هست مشروط بر این که در سه ماه اول بیماری برای درمان مراجعه کنید.
   البته درمان و بهبود وضعیت ظاهری صورت هنوز هم امکان پذیر هست.
   ممنون از توجه شما

  1. سلام. برای اطلاع از هزینه های درمان طب سوزنی با مطب دکتر محقق تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   تلفن تماس : 22904799 ، 26414399

  1. با سلام هزینه خیلی هم بالا نیست. معمولا بستگی به عمق خطوط و افتادگی ها دارد و سن شخص

 9. سلام؛ ممون از مقاله خوبتون ؛ در مورد هزینه طب سوزنی برای لاغری شما مبلغ دقیق نگفتید؛ من برای مدیریت هزینه ها نیاز دارم که مبلغ و قیمت خدمات طب سوزنی ر اطلاع داشته باشم؛ این چاق بوده واقعا دیگه داره آزار دهنده میشه و من خب روش های مخلتفی رو تست کردم و در آخر به این نتیجه رسیدم که از طب سوزنی برای لاغری کمک بگیرم

  1. سلام و درود. هزینه لاغری با طب سوزنی باتوجه به شرایط بیمار و مقدار تغییر سایز و تعداد جلسات لازم برای درمان در هر فرد متفاوت هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 10. سلام و وقت بخیر
  بیمار برای درمان فلج صورت (عصب ۷ فاشیال)
  هم داشتید؟
  نتیجه مثبت داشته یا خیر؟

  سپاسگزار

  1. با سلام و درود. درمورد بیماری های فلجی، به 3 ماه اول بیماری گلد تایم یا زمان طلایی گفته میشود. اگر شما در زمان طلایی مراجعه کنید، 100 درصد درمان خواهید شد و اگر هرچه دیر تر از این زمان مراجعه کنید، پاسخ دهی طب سوزنی کمتر خواهد بود. میتوانید عکس مراجعه کنندگان ما که فلج بلز آن ها 100 درصد درمان شده است را در صفحه اینستاگرام ما ببینید.

  1. سلام خدمت شما. هزینه طب سوزنی بسته به شرایط بیماری و تعداد جلسات لازم برای هر فرد متفاوت هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید.

 11. من طب سوزنی شروع کردم و ۵جلسه رفتیم و هرجلسه ۴۰دقیق هست و ۱۷۰هزار …، ۷۰هزار برا دارو هومیوپاتی و یک دستم رو مگنت …و یک پا برق، ب نظرتون قیمت خوبه یا؟

  1. درود بر شما. متاسفانه قیمتی که گفتید بسیار زیاد و غیر معمول هست. این قیمت 2 برابر قیمتی هست که ما بیماران رو توی مطب تحت درمان قرار میدیم.

  1. با سلام و درود. طب سوزنی یک درمان کاملا طبیعی است و در صورتی که تحت نظر پزشک حرفه ای و متخصص انجام شود هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. از افتخارات ما این هستش که دکتر سید جعفر محقق با بیش از یک دهه تجربه کاری در زمینه طب سوزنی، تا کنون هیچ مورد و مراجعه کننده ای در خصوص عارضه بر اثر طب سوزنی نداشته اند.

 12. سلام و خدا قوت
  آیا طب سوزنی در درمان دیابت وابسته به انسولین موثر است؟
  اگر موثر است چند جلسه درمانی نیاز است؟
  ممنون

  1. سلام خدمت شما. طب سوزنی یک درمان مکمل است و بسته به شدت بیماری فرد و دوز مصرفی انسولین، ممکن است تاثیر داشته یا نداشته باشد. برای اطمینان از پاسخ دهی این روش، باید بطور حضوری ویزیت شوید. تعداد جلسات لازم برای درمان دیابت با طب سوزنی نیز پس از ویزیت حضوری بیمار، توسط پزشک متخصص تخمین زده خواهد شد.

 13. سلام و خدا قوت
  آیا طب سوزنی در درمان دیابت وابسته به انسولین موثر است؟
  ممنون

  1. با سلام و درود. ابتدا لازم است بیمار به طور حضوری توسط پزشک متخصص طب سوزنی ویزیت شود. پس از بررسی های لازم، دکتر تشخیص میدهد که با طب سوزنی دوز داروهای مصرفی کمتر شود یا خیر. درواقع طب سوزنی بعنوان یک کنترل کننده و درمان مکمل استفاده میشود و با این روش بطور 100 درصد نمیتوان دیابت وابسته به انسولین را درمان کرد.

 14. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همه پزشکان محترم :یک سوال داشتم ؛آیا طب سوزنی برای درمان ناباروری هم کاربرد دارد ؟؟من اسپرمم صفر هست و حتی از بیضهام هم نمونه برداری کردم ولی چیزی یافت نشد،،تنها کاری که نکردم طب سوزنی هست ،،آیا این کار رو هم انجام بدم یا نه،،،ممنون میشم جوابم رو بدید

  1. با سلام خدمت شما. متاسفانه چون سطح اسپرم شما صفر هست، با طب سوزنی هم نمیتوان کاری برای بهبودیتان انجام داد.

 15. با سلام
  من 30 سالمه و وزنم 87 کیلو تقریبا خواستم بدونم با طب سوزنی لاغر میشموایا برگشت داره یانه؟

  1. سلام بله با طب سوزنی امکان لاغری شما وجود دارد منتها باید بطور حضوری مورد معاینه پزشک قرار بگیرید تا تخمین بزنند چقدر طب سوزنی برای شما بازدهی خواهد داشت.

  1. درود. لاغری با طب سوزنی بطور میانگین 10-15 جلسه و هفته ای 2 بار انجام میشود. اما تعداد دقیق جلسات لاغری با طب سوزنی بستگی به شرایط شما داره. باید توسط پزشک معاینه شید که میتونید برای گرفتن وقت معاینه حضوری، از طریق شماره های مطب اقدام کنید.

  1. درود بر شما عقیل عزیز. هزینه طب سوزنی برای لاغری در مقایسه با هزینه عمل های جراحی بسیار کمتر هست و نکته قابل توجه این هست که این روش کاملا طبیعی است و هیچگونه عوارضی برای شما بدنبال نخواهد داشت.

  1. درود. باید بطور حضوری توسط پزشک معاینه بشید. اگر سونوگافی یا آزمایشی دارید میتونید بیارید که پزشک ببینن و خدمتتون بگن که امکان درمان به چه صورت و تا چه حد با طب سوزنی هست.

  1. هزینه جلسات طب سوزنی بصورت کامل بستگی به عوامل زیادی از جمله نوع بیماری و تعداد جلسات طب سوزنی مورد نیاز برای درمان بیماری داره که باید بطور حضوری مورد معاینه قرار بگیرید. میتونید از طریق شماره های مطب برای دریافت نوبت معاینه و مشاوره حضوری اقدام کنید.

 16. سلام ممنون از مطلب خوبتون درمورد هزینه طب سوزنی. هزینه طب سوزنی برای دیسک کمر چقدر هست حدودا؟ از چه قیمتی شروع میشه؟

  1. درود. هزینه طب سوزنی برای دیسک کمر هم مثل بقیه موارد به عوامل زیادی مانند تعداد و مدت زمان جلسات طب سوزنی برای به نتیجه رسیدن شما بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها میتوانید با شماره های مطب تماس بگیرید.

 17. سلام، وقتتون بخیر
  من ۳۱ ساله هستم، برای درمان《کاملِ》استرس شدید، میتونم از طب سوزنی استفاده کنم؟
  از خوردن داروهای اعصاب که هم معده ام و داغون کرده و هم حال روانیمو بدتر و استرسمو هم تشدید میکنه، خسته و ذله شدم.

  1. درود. برای درمان افسردگی و استرس، طب سوزنی بسیار تاثیر گذار است. زیرا با زدن سوزن ها در نقاط مختلف بدن، اندورفین جهت ریلکسیشن ترشح میشود. معمولا پزشک از طریق شرح حال گیری از بیمار، ارگانهای مشکل دار بدن بیمار را تشخیص میدهد و درمان را انجام میدهند. شما میتوانید برای دریافت نوبت مشاوره یا معاینه حضوری توسط پزشک متخصص طب سوزنی، از طریق شماره های مطب در تماس باشید.

  1. درود. برای اطلاع یابی از هزینه ها باید بصورت حضوری مراجعه کنید که معاینه بشید. البته میتونید بطور تلفنی نیز با کادر تخصصی طب سوزنی سوزنیران در تماس باشید.

 18. سلام من پارسال پیش دکتر وحد رفتم برای ترک اعتیاد و از پشت گوشم به مدت 15 دقیقه 5 تا سوزن کردن که هر جلسه 800 هزار تومن میگرفتن که خیلی زیاد بود و جلسه سومن 500 بیشتر نداشتم و انجام نداد و منو نیمه کاره رها کرد خیلی دلخورم ازش

  1. درود. هرکسی قوانین کاری خود را دارد. میتوانید برای ادامه جلسات ترک سیگار با طب سوزنی خود به مطب دکتر محقق مراجعه کنید.

 19. سلام.وقتتون بخیر
  مادرم مشکلات زیادی داره وبزرگتزین مشکلشون پوکی استخوان شدید ودرد زیاد تو کل بدنشه وچند ماهی هست که کتف ودستاش هم خیلی درد میکنه و نمیتونه دستشو بالا بیاره واینکه چون قلبش مشکل داشت وفنر گذاشته و اسپرین استفاده میکنه میشه طب سوزنی انجام بده؟ چون میگن خطر داره ونمیشه کاری کرد که اسپرین رو تا درمان با طب سوزنی استفاده نکنه؟

  1. درود. طبق شرایطی که شما توضیح دادید نمیشه نظر قطعی درمان رو داد. باید بیمار بطور حضوری توسط پزشک معاینه بشن. اما بطور نسبی میتونیم با طب سوزنی روند بیماری رو کندتر و دردهای ایشون رو تسکین بدیم.
   در هنگام استفاده از طب سوزنی هم مصرف آسپرین هیچ مشکلی نداره فقط ممکنه یک مقدار جای کبودی در ناحیه ورود سوزن ها بیشتر بشه.
   میتونید برای گرفتن نوبت معاینه و مشاوره حضوری با شماره های مطب در تماس باشید.

 20. سلام برای فشار خون میخوام نوبت بگیرم به چه آدرسی مراجعه کنم.ممنونم اگر راهنمایی کنید.

  1. سلام ابوالفضل عزیز. برای درمان فشار خون با طب سوزنی میتونید به آدرس (تهران – خیابان شريعتي – روبروی مترو شریعتی – کوچه زرین – پلاک 31 – واحد 10) مراجعه کنید و یا با شماره های 22904799 ، 26414399 تماس بگیرید.

 21. سلام وقت بخیر من خانم 29ساله هستم یک فرزند دارم از درد عصب سیاتیک در عذابم طوری میشم ک نمیتونم راه برم و پان قفل میشه و از یک طرف وزنم هم زیاد شده و زانو هام مشکل پیداکردن نرمی غضروف گفتن و هروز درگیر درد هستم و بعضی وقت ها باعصا راه میرم و خیلی استرس و با اعصاب ضعیف و با کوچکترین کار ها نمیتونم راه برم و اگر وسیله ای ب نسبت سنگین بالای 5کیلو بردارم دستانمتا چند روز درد وحشتناک دارن آیا طب سوزنی برای من جواب میده ممنون ک جواب میدید من شهرستانک اگه واقعا میشه بیام تهران

  1. با سلام.
   شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

  1. سلام. برای انجام طب سوزنی و امبدینگ میتونید با شماره های کلینیک تماس بگیرید (22904799 ، 26414399).

 22. ملاحظه فرمودید که هر بار کلمات قیمت طب سوزنی و قیمت طب سوزنی برای لاغری و قیمت طب سوزنی برای کمر درد و نام همکارم پزشک مان ک در زمینه طب سوزنی متخصص است را با فونت بزرگ و خوانا نوشت و آدرس همه جا را داد دعوت به مراجعه هم کرد ولی آخرش نگفت قیمت چند است و آدرس سایتو داد ولی شک ندارم سایت هم بری دنبال اصل مطلب بازم گرفتار همین کلمات و جملات هستی غیر از اینگه تن بدهی به درمان موقع خارج شدن هم چنان آین بزرگواری این مطالب را نوشته پوست سرت را قلفنی از سرت به عنوان هزینه درمان ازت بگیره که دوباره هرجا کلمه سوزن حتی سوزن خیاطی را شنیدی یاد پوست سرت بیفتی که هنوز جاش سوز داره اگر چه مطمئن هم هستم که همین آقای دکتر خودش هم نه آین مطلب را نوشته نه راضی است کسی آیت همه حاشیه بسازد به جای قیمت دادن به خلق الله با تشکر دکتر سلطانی هستم از مشهد خلاصه

  1. هزینه درمان طب سوزنی در زمان پاسخ به کامنت شما جلسه ای ۱۵۰ هزار تومان است و این مورد کاملا شفاف است.

 23. سلام خسته نباشيد ببخشيد ميخواستم بدونم طب سنتي در درمان پروستاتيت مزمن(سندرم درد لگني)ميتونه تاثير داشته باشه؟

  1. با سلام.
   شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

 24. سلام با طب سوزن یباعث چاقی صورت میشه من صورتم لاغره و گونه ندارم

  1. با سلام.
   شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

  1. با سلام، بله طب سوزنی میتونه تاثیر گذار باشه . برای اطلاعات بیشتر با مطب در تماس باشید

 25. سلام خسته نباشید ببخشید خواستم سوال کنم ایا طب سوزنی برای ترک سیگار واقعا موثر هست ؟ در حدی که میگن تا اخرین جلسه جوری میشه که شخص معتاد به سیگار حتی از بوی سیگار هم مشمئز میشه و اصلا دیگه نمیتونه سیگار بکشه ؟؟ من واقعا دنبال ترک هستم و هوی اسموکر هم هستم به مدت بیست سال و خیلی از روشها رو امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نگرفتم ممنون میشم صادقانه پاسخ بدید البته ببخشید جسارت نباشه از جهت پاسخگوییش منظورم هست 🙏🙏🙏ممنون با تشکر

  1. با سلام.
   شرایط شما باید توسط پزشک بررسی گردد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود. بصورت کلی طب سوزنی کمک زیادی به ترک سیگار میکند. برای این مورد میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید

   ترک سیگار با طب سوزنی

 26. سلام طب سوزنی برای دیسک کمر چگونه است آیا
  چند درصد مفید است و چند جلسه باید انجام بشه تا نتیجه بگیریم ؟

  1. با سلام.
   این مورد به شرایط بیمار بستگی دارد. لطفا از طریق واتس اپ یا شماره تماس با مطب در تماس باشید تا مورد توسط کارشناسان برررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا