گياهان دارويي براي كوچك كردن سينه کدامند؟

4.1/5 - (12 امتیاز)

معمولا اکثر خانم‌ها علاقه دارند که بدنی بی نقص داشته باشند و برای رسیدن به آن نیز روش‌های مختلفی را امتحان می‌کنند. یکی از نواحی بدن که خانم‌ها به دنبال راه‌کاری برای زیبایی بخشیدن به آن هستند، سینه‌ها می‌باشند. در واقع برخی اوقات دیده می‌شود که زن‌ها از داشتن سینه‌های بزرگ خود ناراضی هستند و می‌خواهند با روشی بدون جراحی و عارضه این موضوع را حل کنند. از جمله راه‌کارهایی که برای کوچک کردن سینه موثر است، استفاده از گیاهان دارویی می‌باشد.

با توجه به این موضوع ما در تیم سوزنیران قصد داریم که در ادامه، مطالبی را در رابطه با گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه برای شما عزیزان بیان کنیم. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای مطلب با ما همراهی کنید.

کوچک کردن سینه با گیاهان دارویی

بزرگ بودن سینه‌ها در خانم‌ها می‌تواند سبب تغییراتی در زیبایی آن‌ها شود و در عین حال ممکن است فرد را با عارضه‌هایی هم‌چون گردن درد، کمر درد و یا تنگی نفس مواجه کند. از این رو خانم‌هایی که سینه‌های بزرگی دارند، همواره ممکن است به دنبال راه‌کاری برای رهایی از این مشکل باشند. روش‌های بسیاری برای انجام این‌کار وجود دارد که از جمله بهترین و کم عارضه‌ترین آن‌ها استفاده از گیاهان دارویی است.

کوچک کردن سینه با گیاهان دارویی

معرفی برخی از گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه

گیاهان دارویی بسیاری وجود دارند که می‌توانند به کوچک‌تر شدن سینه‌های شما کمک کنند. در واقع بسیاری از گیاهان می‌توانند هورمون‌های بدن را به طور طبیعی متعادل کنند و سبب کنترل سطح استروژن که در بزرگ شدن سینه‌ها تاثیر گذار هستند، شوند. از این رو در ادامه به برخی از گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه اشاره شده است.

سیب زمینی شیرین وحشی

یکی از گیاهانی که در کوچک کردن سینه موثر می‌باشد، سیب زمینی شیرین وحشی است که توسط مردم هند استفاده می‌شود. به طور کلی این گیاه خواص دارویی بسیاری هم‌چون بهبود عملکرد کبد دارد و می‌تواند سیستم جنسی بدن زنان را نیز تنظیم کند تا دوران قاعدگی بهتری را داشته باشند. همان‌طور که گفته شد، هورمون استروژن در بزرگ شدن سینه‌ها تاثیر مستقیم دارد، در این حالت استفاده از سیب زمینی شیرین وحشی می‌تواند در به تعادل رسیدن آن کمک کند و در نهایت منجر به کوچک شدن سینه شود. در واقع به دلیل وجود ساپونین در این گیاه، شاهد کاهش بافت چربی خواهید بود و جذب کلسترول از روده نیز کم می‌شود.

چای سبز

بسیاری از مواقع بزرگ بودن سینه‌ها به علت چاقی است. روش‌های مختلفی برای چربی سوزی وجود دارند که می‌تواند علاوه بر درمان چاقی به کوچک‌تر شدن سینه‌ها نیز کمک کنند. یکی از این راه‌کارها کوچک کردن سینه با قهوه یا استفاده از چای سبز است که می‌تواند با افزایش متابولیسم بدن به دلیل داشتن ماده‌ای به نام کاتچن، سبب چربی سوزی شود و نواحی هم‌چون سینه‌ها که در آن چربی انباشته شده است را تحت تاثیر قرار دهد. در عین حال استفاده از چای سبز می‌تواند از سرطان سینه‌ها نیز جلوگیری کند.

دانه شنبلیله

دانه شنبلیله یکی از گیاهانی است که می‌تواند به سفت شدن بافت سینه کمک کند و خانم‌ها می‌توانند با استفاده از آن به کوچک‌تر کردن سایز سینه‌ها کمک کنند. برای این‌که نتیجه استفاده از این گیاه دارویی را ببینید توصیه می‌شود که شب‌ها به اندازه 3 قاشق غذاخوری تخم شنبلیله را در آب خیس کنید و صبح روز بعد آن‌ها را به خوبی بکوبید تا حالتی خمیر شکل به خود بگیرد. خمیر به دست آمده را بر روی سینه‌ها بمالید و پس از 10 دقیقه آن را با آب بشویید. این‌کار را تا رسیدن به نتیجه دلخواه، هفته‌ای 2 بار انجام دهید.

گیاه پنج انگشت

این گیاه معمولا در نواحی مدیترانه‌ای رشد می‌کند و طبق تحقیقات اثر گذاری بالایی در کاهش استروژن در زنان دارد و می‌تواند اختلالات هورمونی ایجاد شده در بدن را نیز کنترل کند. اگر عصاره آن را به صورت ناشتا مصرف کنید، پس از گذشت مدت زمانی شاهد کاهش سایز سینه‌ها و کوچک‌تر شدن آن‌ها خواهید بود. گیاه پنج انگشت، در کشور ما بیشتر در استان قم و در روستای طغرود یافت می‌شود و خواص درمانی دیگری هم‌چون کاهش درد پستان در اثر مسائلی هم‌چون قاعدگی نیز دارد.

گوارانا

این گیاه با توجه به وجود تائن و کافئین در قرص‌های کاهش سایز سینه استفاده می‌شود و سبب افزایش سوخت و ساز در بدن خواهد شد. در نتیجه این موضوع می‌تواند با هدف قرار دادن چربی‌های سینه و بافت‌های اطراف آن، به کوچک کردن سینه‌ها کمک کند.

زنجبیل

این گیاه دارویی سبب می‌شود که سوخت و ساز در بدن بیشتر شده و چربی‌های انباشته شده در نواحی مختلف کاهش یابد. یکی از قسمت‌های بدن که چربی‌ها می‌توانند در آن بیش از حد انباشته شده و زیبایی اندام خانم‌ها را تحت تاثیر قرار دهد، سینه‌ها هستند. اما اگر روزانه یک قاشق غذاخوری ریشه زنجبیل را به همراه یک قاشق چای خوری عسل در یک لیوان آب بجوشانید و مصرف کنید، می‌توانید شاهد کاهش چربی در نواحی مختلف بدن خود هم‌چون سینه‌ها باشید.

زیره

زیره یکی دیگر از گیاهان دارویی است که می‌تواند به کوچک شدن سینه‌ها کمک کند. برای کوچک کردن سینه بهتر است سینه‌های خود را با میزانی از آب زیره کرمان ماساژ دهید و بعد از آن یک پارچه نخی که در داخل سرکه قرار گرفته و مرطوب است را بر روی سینه‌تان قرار دهید و بخوابید. این‌کار را تا زمانی‌که به نتیجه دلخواه خود برسید ادامه دهید.

کوچک کردن سینه با طب سوزنی امکان پذیر است؟

یکی از روش‌های کوچک کردن سینه که تقریبا بدون هیچ‌گونه عارضه جدی می‌باشد، طب سوزنی است. در واقع طب سوزنی یک روش درمانی سنتی با قدمتی حدودا 2000 ساله است که نشات گرفته از چین می‌باشد و می‌تواند در درمان بسیاری از بیماری‌ها یا مشکلاتی هم‌چون بزرگ بودن سینه‌ها به شما کمک کند.

کوچک کردن سینه با طب سوزنی امکان پذیر است؟

معمولا مشکل کم کاری تیروئید و یا نامتعادل بودن ترشحات هورمون‌های زنانه سبب بزرگ‌تر شدن سینه‌ها می‌شود. در این حالت می‌توانید از طب سوزنی برای کوچک شدن سینه‌ها استفاده کنید، به این نحو که تعدادی سوزن بسیار باریک و نازک توسط پزشک متخصص به ناحیه مورد نظر فرو می‌رود و پس از آن با آزادسازی انرژی “چی” سعی بر این خواهد بود که از تجمع چربی بیش از حد در سینه‌ها جلوگیری شود، همچنین انجام این‌کار سبب می‌شود که چربی‌ها در ناحیه سینه از بین بروند و سایز آن به طور چشمگیری کاهش پیدا کند. باید اشاره کنیم که در برخی از مواقع نیز برای اثر بخشی بیشتر از الکتروشوک استفاده می‌شود.

در عین حال توصیه می‌کنیم، در صورتی که قصد دارید مطالب بیشتری در رابطه با کوچک کردن سینه با طب سوزنی  مطالعه کنید، به صفحه مربوط به آن در سایت سوزنیران سر بزنید.

مزایای کوچک کردن سینه با طب سوزنی چیست؟

مزایای طب سوزنی برای کوچک کردن سینه نسبت به دیگر روش‌های درمانی بیشتر است و در عین حال اکثر خانم‌هایی که نگران بر هم خوردن زیبایی اندام خود هستند نیز می‌توانند از آن برای رهایی از بزرگ بودن سینه‌های خود استفاده کنند. از این رو در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایایی که طب سوزنی برای کوچک کردن سینه دارد، اشاره شده است.

  • با کمک طب سوزنی نیازی به نگرانی در مورد ایجاد جای زخم و یا برش بر روی ناحیه تحت درمان نیست.
  • طب سوزنی هزینه کمتری نسبت به دیگر روش‌های درمانی دارد.
  • با کمک طب سوزنی هورمون‌های زنانه هم‌چون استروژن به تعادل خواهد رسید.

کلام آخر …

از جمله مسائلی که ممکن است بسیاری از خانم‌ها با دست و پنجه نرم کنند، بزرگ بودن سینه‌ها است. در این حالت شاید به فکر کوچک کردن آن‌ها بیفتند، اما ندانند که بهترین راه‌کار برای آن‌ها چه خواهد بود. همان‌طور که در مطالب ذکر شد، استفاده از گیاهان دارویی می‌تواند روشی موثر برای کوچک‌تر کردن سینه‌ها باشد. از این رو ما در سوزنیران سعی بر این داشتیم که مطالبی جامع را در رابطه با گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه برای شما عزیزان بیان کنیم.

البته یکی دیگر از روش‌های رهایی از سینه‌های بزرگ در خانم‌ها طب سوزنی است که به آن نیز اشاره شد. با توجه به این موضوع اگر شما همراهان نیاز به دریافت مشاوره در خصوص کوچک کردن سینه با طب سوزنی دارید، می‌توانید به سایت سوزنیران مراجعه کرده و برای دریافت نوبت و مشاوره حضوری از طریق بخش تماس با ما، با مشاورین مرکز طب سوزنی سوزنیران ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

  • آیا گياهان دارويي براي كوچك كردن سينه مناسبند؟

طبق تحقیقات انجام شده و نظرات کسانی که از این روش برای سفت و کوچک کردن سینه هاشان استفاده کرده اند، میتوان نتیجه گرفت که گیاهان دارویی تاثیرات مثبتی در جهت کوچک کردن سینه ها دارند.

  • گياهان دارويي براي كوچك كردن سينه را چند وقت استفاده کنیم تا به جواب برسیم؟

پاسخ به این سوال بستگی به موارد زیادی دارد. از جمله موارد تاثیرگذار در مدت زمان جوابدهی شما، نوع پوست و میزان تکرر استفاده‌تان از این محصولات است اما بطور کلی پس از ۳ماه استفاده مداوم باید تغییرات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا