روش های کوچک کردن سینه بدون جراحی (کم خرج و بدون عارضه!)

4.7/5 - (7 امتیاز)

داشتن سینه‌های بزرگ برای خانم‌ها ممکن است ذهن آن‌ها را درگیر کرده و یا در کاهش اعتماد به نفسشان نیز تاثیر گذار باشد. حتی سایز بزرگ سینه‌ها می‌تواند سبب ایجاد عارضه‌هایی هم‌چون گردن درد و یا کمر درد در خانم‌ها شود. اما سوالی که شاید برای بسیاری از خانم‌ها پیش آید این است آیا روشی بدون جراحی برای کوچک کردن سینه وجود دارد یا خیر؟

با توجه به این موضوع ما در تیم سوزنیران قصد داریم در ادامه، پاسخ این سوال را با ارائه مطالبی در رابطه با کوچک کردن سینه بدون جراحی برای شما عزیزان بیان کنیم. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای مطلب با ما همراهی کنید.

کوچک کردن سینه بدون جراحی

سوالی که برای بسیاری از خانم‌هایی که سینه‌های بزرگی دارند، پیش می‌آید این است که آیا راه‌کاری برای کوچک کردن سینه بدون جراحی وجود دارد یا خیر؟

داشتن سینه‌های بزرگ ممکن است سبب نارضایتی بسیاری از خانم‌ها شده و یا حتی باعث ایجاد کمر درد، تنگی نفس در آن‌ها شود. از این رو به دنبال راهی هستند که کمترین عارضه را داشته باشد و بتوانند پس از گذراندن دوران نقاهتی کوتاه از سینه‌های بزرگ خود رهایی پیدا کنند. روش‌های مختلفی مانند لیفت سینه با نخ برای کوچک کردن سینه وجود دارد و احتمالا خانم‌ها ابتدا به دنبال راه‌کاری هستند که به کمک آن و بدون جراحی بتوانند سینه‌های خود را کوچک‌تر کنند که در ادامه به چند مورد اشاره شده است.

کوچک کردن سینه با روش مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی کم تهاجمی است که می‌توان برای کوچک کردن سینه از آن استفاده کرد. در این روش می‌توان باعث کاهش چربی‌های سینه شد و در نتیجه شاهد کاهش اندازه آن‌ها خواهید بود. درمان مزوتراپی برای کوچک کردن سینه‌ها به این صورت است که چند میکرو تزریق که شامل داروهای شیمیایی و هومیوپاتی، عصاره طبیعی گیاهان استاندارد، اسید آمینه‌ها و ویتامین‌ها خواهد بود، به لایه میانی پوست سینه‌ها تزریق می‌شوند.

کوچک کردن سینه با روش مزوتراپی

در واقع این دوزهای کوچک در مناطق هدف جهت کاهش چربی سینه‌ها تزریق می‌شوند و با توجه به نتیجه‌ای که فرد انتظار دارد، ممکن است به 10 الی 15 جلسه نیاز باشد و هر یک از جلسات نیز باید در فواصل 3 تا 4 هفته‌ای صورت پذیرد.

برای کوچک کردن سینه‌ها به روش مزوتراپی در ابتدا محل مورد نظر بی حس می‌شود و مواد ذکر شده به پوست سینه فرد متقاضی تزریق خواهد شد. در عین حال تزریقاتی که انجام می‌شوند با یک تزریق کننده مخصوص خواهند بود که به طور کلی با توجه به استفاده از بی حسی موضعی، احتمال بروز درد در مناطق تحت درمان وجود ندارد.

مزوتراپی عوارض جانبی خاصی به همراه ندارد و فقط ممکن است کمی خارش، سوزش و یا درد کوتاه مدت که همگی بعد از چند دقیقه از بین خواهند رفت را تجربه کنید. البته کبودی موقت در ناحیه تحت درمان عارضه‌ای رایج به شمار می‌آید و اکثر این کبودی‌ها در عرض یک و حداکثر 2 هفته از بین خواهند رفت.

کوچک کردن سینه با روش رادیو فرکانسی (RF)

رادیو فرکانسی یکی از روش‌های نوین و غیر تهاجمی برای رفع چربی‌های سینه و کوچک کردن این ناحیه از بدن است. در واقع RF فرمی جدید از روش لیپولیز است و به کمک آن می‌توان چربی موجود در عمق پوست را با اشعه‌هایی هدف قرار داد و به اندازه 2 تا 5 سانتی‌متر سایز سینه را کوچک کرد. این روش درد و عوارضی ندارد و معمولا هر جلسه درمان رادیو فرکانسی 60 دقیقه طول می‌کشد به نحوی که دستگاه بر روی سطح پوست فشرده خواهد شد و ذرات باردار به بافت ناحیه سینه منتقل می‌شوند و پس از لرزش و ایجاد گرمای کافی روند کاهش چربی و بازسازی کلاژن انجام می‌شود.

معمولا در جلسه اول درمان، نتیجه مطلوبی حاصل می‌شود و با ادامه چند جلسه دیگر با توجه به نظر پزشک می‌توانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

کوچک کردن سینه با روش هایفوتراپی

هایفوتراپی در واقع روشی است که بدون جراحی می‌توان پوست را بالا کشید و به کمک آن از چربی‌های سینه به طور دائمی رهایی پیدا کرد. روش کار هایفوتراپی به این صورت است که سلول‌های چربی را با کمک انرژی آکوستیک که در عمق 8 میلی‌متری متمرکز می‌کنند، از بین خواهند برد. در واقع فرکانس بالای موج اولتراسوند سبب خواهد شد که پوست ناحیه تحت درمان گرم شده، سلول‌های چربی از بین رفته و در نهایت سینه سفت شود.

دستگاه هایفو بر روی پوست سینه قرار می‌گیرد و حدودا 2 دقیقه برای 3 مرتبه در این ناحیه نگه داشته می‌شود. در حین درمان ممکن است که گرما و حرارت دستگاه را حس کنید. معمولا یک جلسه درمانی برای افراد متقاضی کافی است و فقط ممکن است طبق نظر پزشک شاید به یک جلسه دیگر پس از 8 یا 12 ماه احتیاج داشته باشید تا نتیجه مطلوبی را دریافت کنید.

به طور کلی سلول‌های چربی تحت درمان در ناحیه سینه، از طریق یک فرآیند طبیعی از سیستم لنفاوی از بین خواهند رفت و این روند نیز تا 3 ماه پس از درمان ادامه دارد.

کوچک کردن سینه با طب سوزنی

طب سوزنی یک روش درمانی سنتی نشات گرفته از چین است که قدمتی 2000 ساله دارد. به کمک طب سوزنی می‌توان نقاطی از بدن هم‌چون سینه را تحت درمان قرار داد و به کوچک شدن این ناحیه کمک کرد. برخی از خانم‌ها به دلیل عدم تعادل در ترشحات زنانه و یا کم کاری تیروئید معمولا با مشکل بزرگ بودن یا بزرگ‌تر شدن سینه‌های خود دست و پنجه نرم می‌کنند که می‌توانند از روش طب سوزنی برای رهایی از این مشکل بهره ببرند.

کوچک کردن سینه با طب سوزنی

در طب سوزنی، پزشک متخصص تعدادی سوزن بسیار باریک و نازک را در ناحیه مورد نظر فرو می‌کند و با آزادسازی انرژی “چی” سعی بر این خواهد داشت که از تجمع چربی بیش از حد در سینه‌ها جلوگیری کرده و آن‌ها را از بین ببرد تا به طور قابل توجهی با کاهش سایز در این ناحیه مواجه شوید. البته باید اشاره کنیم که در برخی از مواقع از الکتروشوک برای حاصل شدن نتیجه بهتر استفاده می‌شود.

در صورتی که علاقمند به مطالعه مطالب بیشتر در خصوص کوچک کردن سینه با طب سوزنی و دیگر روش‌های موثر هستید، می‌توانید به صفحه مربوط به آن در سایت سوزنیران سر بزنید.

استفاده از روغن های گیاهی برای کوچک کردن سینه

یکی از بهترین روش های کوچک کردن سینه بدون جراحی مالش با روغن است. روغن های گیاهی برای کاهش سایز سینه ها متنوع هستند. از روغن آرگان، خراطین، بادام و… یا حتی ترکیب این موارد میتوانید به منظور کاهش اندازه سینه های خود استفاده کنید. نحوه مصرف هر روغن متفاوت است. میزان جوابدهی نیز کاملا بستگی به سیستم بدنی شما و سایز سینه هایتان دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ما در این خصوص را مطالعه کنید.

مزایای کوچک کردن سینه چیست؟

کوچک کردن سینه می‌تواند مزایایی برای خانم‌هایی که با این مسئله دست و پنجه نرم می‌کنند داشته باشد. از این رو قبل از این‌که به روش‌های بدون جراحی برای کوچک کردن سینه وجود دارند، بپردازیم، بهتر است با مزایای کوچک کردن سینه برای خانم‌ها در ادامه آشنا شوید.

  • بهبود روحیه و افزایش اعتماد به نفس
  • امکان پوشیدن لباس‌های دلخواه
  • ساده‌تر شدن ورزش و انجام فعالیت‌های روزمره
  • کاهش تحریک و ناراحتی‌های پوستی
  • جلوگیری از ایجاد تاول و عفونت در پوست بدن

مزایای کوچک کردن سینه با طب سوزنی

به طور کلی طب سوزنی از جمله روش‌های درمانی است که مزایای بسیاری برای فرد متقاضی به همراه دارد. از این رو در ادامه به مزایای طب سوزنی برای کوچک کردن سینه اشاره شده است.

  • در این روش درمانی خبری از جای زخم یا برش بر روی بدن نیست.
  • هزینه طب سوزنی در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی، نسبتا کمتر است.
  • یکی از مزایای طب سوزنی برای خانم‌ها، متعادل سازی هورمون‌های جنسی است.
  • تعداد جلسات درمان با طب سوزنی معمولا نسبت به دیگر روش‌های درمانی کوتاه‌تر است و در زمان شما نیز صرفه‌جویی خواهد شد.

کلام آخر …

بزرگ بودن سینه‌ها در خانم‌ها می‌تواند سبب ایجاد برخی از عارضه‌ها هم‌چون کمر درد یا تنگی نفس شود و این موضوع در طولانی مدت به یک معضل جدی برای شما تبدیل خواهد شد. روش‌های درمانی بسیاری برای رهایی از این مشکل وجود دارند که یکی از بهترین‌ راه‌کارهای بدون جراحی در این زمینه، طب سوزنی یا استفاده از بهترین گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه است. با توجه به این موضوع ما در سوزنیران سعی بر این داشتیم که مطالبی جامع را در رابطه با کوچک کردن سینه بدون جراحی برای شما عزیزان بیان کنیم.

در عین حال باید اشاره کنیم که مرکز طب سوزنی سوزنیران با مدیریت دکتر سید جعفر محقق همواره آماده ارائه بهترین خدمات به شما زیباجویان عزیز است. از این رو شما همراهان گرامی می‌توانید برای دریافت مشاوره در خصوص تاثیر طب سوزنی در کوچک شدن سینه به سایت سوزنیران مراجعه کرده و برای دریافت نوبت و مشاوره حضوری از طریق بخش تماس با ما، با مشاورین مرکز طب سوزنی سوزنیران ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا