آموزش امبدینگ

طب سوزنی، امبدینگ، آسیای شرقی، طب سنتی و چینی؛ آیا تا به حال این کلمات را شنیده‌اید؟ روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی، دانشمندان و پزشکان طب غربی بیشتر از قبل متوجه تاثیرات طب سنتی در درمان بیماری‌ها می‌شوند. طب سوزنی و کاشت نخ (امبدینگ) گستره‌ی وسیعی از بیماری‌ها را جهت درمان پوشش می‌دهند. به همین دلیل با یادگیری این 2 طب، می‌توانید سالم‌تر از قبل به زندگی خود ادامه داده و سلامت اطرافیانتان را نیز تضمین کنید. در ادامه این مقاله درمورد این طب های شرقی و آموزش امبدینگ بیشتر صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

آموزش امبدینگ

برای یادگیری و انجام امبدینگ یا کاشت نخ، ابتدا باید با منشا این روش درمانی آشنا باشید. امبدینگ درواقع یکی از روش‌های بوجود آمده از طب سوزنی است که مبنای آن، استفاده از همان نقاط طب سوزنی است با این تفاوت که بجای استفاده از سوزن در این نقاط، نخ‌های قابل جذب بخیه در زیر پوست کاشته می‌شوند. به همین جهت مزایای آن بیشتر از طب سوزنی است و در ادامه در این باره بحث خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روش درمانی امبدینگ، بهتر است ابتدا مقاله امبدینگ چیست را مطالعه کنید.

مزایای انجام امبدینگ

روند جذب نخ‌های امبدینگ درواقع بین 40 تا 45 روز به طول می‌انجامد. برای همین افرادی که برای رفت و آمد به مطب بطور هفتگی مشکل دارند، می‌توانند بجای طب سوزنی از این روش استفاده کنند. علاوه بر آن، در این مدت تحریک نقاط حساس طب سوزنی بطور مداوم انجام شده و خاصیت این نخ‌ها به قوه خود باقی می‌ماند.

چون این روش درمانی نیازی به بستری شدن در بیمارستان و ماده بیهوشی و دارو و.. ندار و همچنین یک روش غیرتهاجمی و طبیعی است، می‌توان از دیگر مزایای آن به قیمت مناسب و بدون عوارض بودنش اشاره کرد.

مزایای یادگیری امبدینگ

باتوجه به اینکه امبدینگ یک روش درمانی برای بیشتر بیماری‌ها و حتی زیبایی است، یادگیری آن خالی از لطف نیست.

با یادگیری کاشت نخ می‌توانید از آن برای موارد زیر استفاده کنید:

  • لیفت و فرم دهی باسن
  • لیفت و فرم دهی سینه
  • لاغری موضعی
  • و..

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد موارد استفاده از کاشت نخ، از قسمت امبدینگ در مقالات سایت سوزنیران دیدن فرمایید.

درنهایت باید بدانید که آموزش امبدینگ فقط توسط مدرسین مورد تایید وزارت بهداشت و علوم پزشکی انجام می‌گیرد. دکتر محقق اولین مدرس امبدینگ در ایران، با بیش از 9 سال سابقه کار در زمینه طب سوزنی برای انجام انواع خدمات زیبایی و درمانی توسط طب سوزنی و امبدینگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

می‌توانید برای گرفتن نوبت مشاوره و معاینه حضوری توسط دکتر محقق بهترین پزشک طب سوزنی تهران، با شماره‌های مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران تماس حاصل فرمایید.
دکمه بازگشت به بالا
×

سلام

تیم پشتیبانی مرکز تخصصی طب سوزنی سوزنیران از طریق واتسپ در خدمت شماست.

لطفا پشتیبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

× ارتباط با ما